Vatla jalgpallur valiti Pärnu JK Vapruse kuu parimaks mängijaks

Trinity Õismets kuu parima mängija auhinnaga. Foto: Svetlana Tšižova
Trinity Õismets kuu parima mängija auhinnaga. Foto: Svetlana Tšižova

Pühapäeval, 5. juunil kohtusid Eesti naiste jalgpalli meistrivõistlustel Pärnu rannastaadionil Pärnu JK Vaprus ja Tallinna JK Kalev naiskonnad.

Enne kohtumist autasustati Vapruse aprillikuu parimat mängijat. Selle teenis Vatlast pärit mängija  Trinity Õismets, kes kuulutati kuu parimaks fännide ja treenerite ühishääletusel.

Mängu võitis 2:1 JK Vaprus. Eeldatav tugevam ja ka tabelis eespool paiknev JK Kalev tuli kindlasti suvepealinna võidumõtetega. Olid viimased kohtumised lõppenud jalgpallurite võiduga.

Võiduga kindlustas Vaprus neljanda koha turniiritabelis. Õismets tegi taas kaasa kõik kohtumise 90 minutit nagu seitsmes viimases meistriliiga kohtumises ja on tõusnud klubi kindlaks keskkaitsjaks. „Tänane mäng oli kindlasti hooaja parim, sööt liikus ja olime kindlad. Jään ka ise oma mänguga väga rahule. Sain kaitses hästi hakkama,” ütles Õismets.

Aasta tagasi, 2021 aasta aprillis sai Õismets sama tunnustuse.

Ka teisele Läänemaa naismängijale kuulus meistriliigas nädalavahetusel võit. Taeblast pärit jalgpallur Ulrika Tülp võitis oma koduklubi Saku Sportingu koosseisus 1:0 Tartu JK Tammeka naiskonda. Tülp mängis kohtumises 81 minutit.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments