Läänemaa jalgpalliklubi võitis 1:0

Nii sündis võiduvärav, mille lõi Haapsalu jalgpalliklubi kohtumises Sõrve JK le Eesti meistervõistluste II liiga avakohtumises. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa jalgpalliklubi võitis Eesti meistrivõistluste II liiga avakohtumise Haapsalu kunstmuruväljakul Sörve JK vastu 1:0.

Läänemaa juhtis esimese poolaja järel Sörve vastu 1:0.
Läänemaa võitis mängu sama tulemusega. Värava lõi 37. minutil Aleksandr Molkov.

Teisel poolajal võttis Läänemaa väravavaht Hendrik Siht ära penalti.

Esimesel poolajal domineeris Läänemaa. Teisel poolajal kogusid saarlased jõudu. Murdehetkeks oli umbes 10 minutit enne mängu lõppu määratud küsitava põhjusega penalti. Saarlased seda sisse lüüa ei suutnud ja Läänema hoidis edu lõpuni.