Haapsalu korvpallurid pääsesid poolfinaali

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Andres Andrei (nr 11) ja Andre Reinart (nr 6) olid teises veerandfinaalmängus Haapsalu meeskonna suurimad korvikütid. Foto Heinrih Heintalu

Haapsalu korvpallimeeskond alistas kolmapäeval võõrsil Keila korvpallikooli 94:76 ja on sellega taganud endale pääsu poolfinaali.

Mängu alguses läks Keila küll juhtima, kuid peagi kahandas Haapsalu meeskond punktivahe olematuks ja läks juhtima. Esimese veerandaja võitis Haapsalu 22:18. Teisel veerandajal tulid Keila korvpallurid küll ohtlikult lähedale ja kaks minutit enne teise veerandaja lõppu oli ka viigistasid 38:38, kuid poolaja võitis Haapsalu 45:41.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!