Aprillis saab Hiiumaa praamil vaadelda aasta lindu auli

Lääne Elu

info@le.ee

Aul. Foto: Haapsalu ja Läänemaa turism
Aul. Foto: Haapsalu ja Läänemaa turism

Aprilli esimesel ja viimasel nädalavahetusel saavad Hiiumaa praamil reisijad aega parajaks teha aasta lindu auli vaadeldes.

Varakevadel kogunevad Väinamerele suured auliparved ning need on praamitekilt väga hästi vaadeldavad. Aasta linnu vaatlusretkel saab lisaks aulidele vaadelda ja tundma õppida ka teisi merel tegutsevaid linde.

Auli vaatlusretked Hiiumaa praamidel on 1. aprillil kell 10 Rohukülast ja kell 17.30 Heltermaalt väljuval praamil, 29. aprilli kell 10 Rohukülast ja 30. aprillil kell 17.30 Heltermaalt väljuval praamil.

Aprilli esimesel nädalavahetusel toimuvaid retki juhendab Tarvo Valker ja viimasel nädalavahetusel toimuvaid Peter Lind.

Retkest osavõtt on praamireisijatele tasuta. Praamipileti saab osta lehelt www.praamid.ee või sadama kassast.

Aasta linnu auli vaatlusretki korraldab Eesti Ornitoloogiaühing koostöös TS Laevad OÜ-ga, toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
miikael
1 aasta tagasi

Nii tore uudis, võiks rohkem selliseid huvitavaid ja eluolulisi uudiseid olla, muidu loe koguaeg valimistulemustes pettujatest

Nohh.
1 aasta tagasi

Võttis natuke aega enne kui mõttest aru sain. Mitte praamisõit ei ole tasuta, vaid, need kes on nendel kuupäevadel ja kellaajal sellel praamil saavad tasuta kuulata lugusid aulidest, isegi kui aule ei näe.