Läänemaa koolispordiliidu meistrivõistlused korvpallis võitis ühisgümnaasium

Lääne Elu

info@le.ee

Läänemaa ühisgümnaasiumile tõid võidu Kristjan-Sander Peterson (vasakult), Peeter Kaus, Gregor Uustalu, Heinrich Heintalu, Erko Puskar, Demis Teral ja Martin Vatku. Foto: Leelo Paju
Läänemaa ühisgümnaasiumile tõid võidu Kristjan-Sander Peterson (vasakult), Peeter Kaus, Gregor Uustalu, Heinrich Heintalu, Erko Puskar, Demis Teral ja Martin Vatku. Foto: Leelo Paju

Teisipäeval, 17. novembril toimusid Wiedemanni sporihoones Läänemaa koolispordiliidu meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassidele.

Osales neli poiste võistkonda ja kolm tüdrukute võistkonda. Kohtunik oli Jaanus Levkoi.

Poiste võistkondadest osalesid Läänemaa ühisgümnaasium I ja II võistkond, Haapsalu kutsehariduskeskus ja Noarootsi gümnaasium. Oli palju huvitavaid ja tasavägiseid mänge.

Kõige tasavägisemaks osutus LÜG I mäng HKHK-ga, mille võitjast olenevalt oli ka turniiri võitja. Võitjaks tuli LÜG I võites HKHK seisuga 30:24, Teiseks tuli HKHK ja kolmandaks LÜG II. Resultatiivsemaks mängijaks valiti poistest Gregor Uustalu. LÜG I meeskonda kuulusid: Kristjan-Sander Peterson, Peeter Kaus, Gregor Uustalu, Heinrich Heintalu, Erko Puskar, Demis Teral ja Martin Vatku.

Tüdrukute võistkondadest osalesid Läänemaa ühisgümnaasium I ja II võistkond ning Noarootsi gümnaasium. Võistkondi oli küll vähe, kuid tase oli hea ja põnevust küllaga. LÜG I ja LÜG II mäng läks isegi lisaajale. Turniiri võitjaks tuli mõlemad mängud võitnud LÜG I, teiseks Noarootsi gümnaasium ja kolmandaks LÜG II. Resultatiivsemaks mängijaks valiti tüdrukutest Eliis – Maria Koit. LÜG I võistkonda kuulusid: Katarina Sits, Andrea – Garlet Ojamu, Triin Kahn, Madelen Kalvik, Elise Pihlakas, Lisett Mary Aasma, Eliis – Maria Koit ja Aliis Vatku.

Robin Särg, Läänemaa ühisgümnaasiumi õpilane

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments