9

Haapsalu spaad küsisid töötukassalt toetust

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Fra Mare spaa juhataja Maret Sukles hoiab inimesi palgal. Foto Arvo Tarmula

Spaahotellid Fra Mare ja Laine hoiavad oma töötajaid palgal edasi ja saatsid eile töötukassale avalduse toetuse saamiseks.

Töötukassa hakkas esmaspäeval vastu võtma ettevõtete taotlusi töötasu hüvitamiseks. Mõlemad Haapsalu spaahotellid kavatsevad riikliku meetme toel oma töötajad alles hoida. „Oleme otsustanud oma inimesi palgal hoida, kuni ettevõttel ressursse jagub,” ütles Fra Mare spaa juhata Maret Sukles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
aga
aga

Aga Laines ju koondati inimesi,seal käib nii,et kes julgeb vähegi enda eest seista ja suud lahti teha,koondatakse ära,töötajaga ei räägita eelnevalt ühtegi sõna (oleks ju viisakas) ja koondati ju parimad töötajad,mõned pidid isegi avalduse kirjutama määramata ajaks palgata puhkuseks.Kuidas on neil õigus küsida töötukassalt raha,kui asutus on plaaniliselt remondis,nagunii oleks pidanud midagi maksma.

jah
jah

ei muuda see kriis midagi, ikka raha,raha,raha. Tahetakse luksuslikku elu, samas töötajatele makstakse väga vähe. Võetakse suuri dividente ja ikka peab riiki lüpsma ja abi küsima. Küll see maailm on ahnusega jube………

Pamp
Pamp

Ja mida tonti uksetehas on üks suurimaid toetuse küsijaid. Seal pole ju mingit erilist kontakti töötajate ja klientide vahel. Poemüüjatega võrreldes seal olematu oht nakatuda.

Treial
Treial

Ainult loll ei võta rahapakke maast kui need seal vedelevad. Uksetehas toodab ka hooga edasi aga raha küsivad. Kasum on igaaastaselt suurem kui see palgatoetus. Äris tuleb ka vahel sisse raha panna, mitte ainult välja võtta.

Mart
Mart

Arvan, et sel aastal ei näe spaad ühtegi klienti.

Härra Õ
Härra Õ

Mismoodi hoiavad palgal, olen mitmelt Fra Mare töötajalt kuulnud, et istuvad palgata puhkusel!??

Treial
Treial

Aga toetama peab. Igaaastane kasum ei tohi kaotai minna.

Pamp
Pamp

Vaesekesed ei suuda kuudki vastu pidada. Hinnad on kallimad, kui lõunamaareisid ja ise maksavad enamus töötajatele miinumumi lähedast palka ja nüüd kerjavad veel tötukassastki.

Nimi
Nimi

Paneb imestama tòesti. Asutused/firmad mis on aastaid töötanud ja samas makstes inimestele miinimumpalka ja ei ela paari kuud kriisiaega üle???? Äkki tuleks need siis üldse kinni panna v anda nende käsutusse kes äri ajada oskavad. Samamoodi ajab naerma Bolt kellel on vaja 50 miljonit laenu juba??? Endal kàive selline et kuku perseli.

wpDiscuz