5

Suur galerii: nostalgiapäevade vanade sõidukite rongkäik

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Fotod Arvo Tarmula

Valdavalt nõukogude mootor- ja jalgratastest, sõidu- ja veoautodest ning bussidest ja isegi traktoritest koosnenud Haapsalu nostalgiapäevade rongkäigus oli nii palju osalejaid, et see kestis üle tunni. Nostalgiapäevad on saanud rahvusvaheliseks nähtuseks – seekord oli osalejate seas terve hulk lätlasi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tebe Palju õnne
Tebe Palju õnne

Korjab järgmine kord raha, et saaksid minna üle idapiiri ajukirurgide juurde ja sinna ka jääda. Igatsed seda aega ainult sina. Ja kui sa järgmine kord palati ukse vahelt salaja saad siis varga kombel ei ole ilus teiste arvutit kasutada. Ja võta korralikult oma tabletid ära. Mitte ära kleebi nendest nõukogude sümboolikat palati kapi taha seinale.

Palju õnne
Palju õnne

ohh,milline nostalgia,suur rõõm on näha,kuidas Haapsalu linn ja rahvas igatseb seda vene aega….varsti igatsete ehk Stalini aega ja lehvitate plakatitega ja piltidega.Millest selline nostalgia,mille j¨rgi te nutate ja igatsete?????? Nagunii ju elate enamus nagu vene ajas ,IKKA VEEL.

Kohalik
Kohalik

Mitte keegi ei nuta ega igatse. Oled asjast valesti aru saanud.

Nata
Nata

Super påev.kiidusõnad korraldajate ja osalejate

linnast
linnast

tore üritus,aitäh korraldajatele !

wpDiscuz