12

Nõva kooli hoolekogu nõuab kandidaatide avalikustamist

Ivo Karindi
Ivo Karindi

Esmaspäeval saatis Nõva kooli hoolekogu Lääne-Nigula vallavalitsusele pöördumise, kus nõuab kõigi kolme Nõva kooli direktori kandidaatide avalikustamist.

„Seoses käimasoleva Nõva Kooli direktori konkursiga ning asjaoluga, et väljaanne Lääne Elu teavitas üldsust ühest kolmest kandidaadist, palun avalikustada ka teised kaks kandidaati, sest see seaks kõik kolm Nõva Kooli direktori kandidaati võrdsetele alustele ning valikutest sooviks olla informeeritud nii Nõva Kooli ümber koondunud kogukond kui ka laiem üldsus,” seisab pöördumises.

Pöördumisele on allakirjutanud Nõva kooli hoolekogu esimees Ivo Karindi ning hoolekogu liikmed Katri Must, Õnne Rüütel, Virve Tauts ja Jürgen Rannut. Pöördumisele ei kirjutanud alla hoolekogu liikmed Risto Kaasik ja Kaie Talving, sest nemad on seotud direktori valimise komisjoni tööga ja on allkirjastanud vaikimiskohustuse.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
anonüümne
anonüümne

LÜG-i direktori valimisest on meeles,et avalikustatakse enne otsust just see kandidaat,kes on juba sama hästi kui paigas.Vaat’ nii…

Täpsustaks
Täpsustaks

Miks siis vallavalitsus avalikustas kevadel toimunud konkursil 3 kandidaati 5-st? See on neil eesmärgistatud tegevus- keda promoda, keda nüpeldada.

Ede Vuss
Ede Vuss

Ehk on üks lihtsalt edevam kui ülejäänud ja erinevalt ülejäänust näeb tungivat vajadust pidevalt kaadris viibimiseks?

Pii
Pii

Kas mõtled seda, kes antud pildil?

Huhu
Huhu

Loomulikult on kõik mingi tulnuka süü. Olen kuulnud, et tegelikult on ta lausa Marsilt pärit, mitte lihtsalt Harjumaalt.

anonüümne
anonüümne

Kas kandidaat,kes pärast valituks ei osutu,soovib seda avalikustamist?
Mis direktorit üldse taga aetakse,kui töövaidluskomisjon tegi ammu selgeks selle Tausti vallandamise ebaõigluse,direktor on ju kogu aeg olemas,millegipärast tööle tagasi ei taheta võtta või?

eelmine kord
eelmine kord

avalikustati enamik kandidaate, kes kõik jäid valimata. farss, mitte valla juhtimine!

no aga
no aga

Kallas on Lääne-Elule kommentaaride osas kättesaaamatuks jäänud, kas temagi avalikustamist tahtis või kelle/mille käsul need kaks artiklit vorbiti?

tubli keskerakondlane arvutab
tubli keskerakondlane arvutab

Hariduselu tulevik on kokkulepe + Peaks olema keegi, kes suudab Nõval pingeid leevendada = Kallas

mees maalt
mees maalt

ei ole halvemat valikut kui P.Kallas

muidugi
muidugi

ei saa avalikustada, sest nagu Lõhmus ise juba öelnud on: “hariduselu on kokkulepe” ja paistab, et Nõva kooli puudutav kokkulepe on juba sõlmitud.

Vambola
Vambola

Väga õige! Miks peaks üks teistest võrdsem olema?

wpDiscuz