4

Hiiumaa parvlaevad hakkavad sõitma Virtsusse

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Parvlaevad Leiger ja Tiiu. Foto Urmas Lauri

Seoses madala meretasemega Rukki kanalis avab TS Laevad laevaühenduse Heltermaa ja Virtsu vahel.

TS Laevad juhatuse esimees Jaak Kaabeli sõnul on hiidlastele laevaühenduse loomine Hiiumaa ja mandri vahel väga oluline. Seetõttu oleme leidnud koostöös maanteeameti ja veeteede ametiga lahenduse avades liini Heltermaa ja Virtsu vahel.

„Parvlaev Tiiu väljub täna kell 20.00 Heltermaalt Virtsu ning võtab peale nii reisijaid kui sõidukeid. Järgmised reisid toimuvad homme kell 8.00 väljumisega nii Heltermaalt kui Virtsust. Reisid jätkuvad kuni laevaliikluse taastumiseni Rohuküla-Heltermaa liinil. Pöörame tähelepanu, et tulenevalt jääoludest võib  esimene reis võtta kaua aega.“

Pileteid müüakse Heltermaal kassast ja Virtsust väljunud reisidele suunatakse inimesed pileti eest maksma pärast reisi Heltermaal.

Parlaev Leiger väljub kell 19.30 täna  Rohukülast ja suundub Heltermaale ning võtab peale vaid reisijaid ilma sõidukiteta. Homme teenindab parvlaev Leiger ka Heltermaa-Virtsu liini.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
dibiiliki
dibiiliki

suure kisa ja mölluga need uued aparaadid soetati ja jälle ptsis lollidemaa ajuhiiglased

Kodanik
Kodanik

Kes tahab Hiiumaale peab Virtsu minema? Mida veel välja ei mõelda.

Tursk
Tursk

Teen ettepaneku hoopis Rootsi sõita. Seal tunduvalt parem kui meie mandril.

Metsaelanik
Metsaelanik

Miks mitte Heltermaalt Tallinna, nagunii enamusel sinna asja.

wpDiscuz