0

Kaitseväe õppus häirib liiklust

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Maanteeameti teatel on täna seoses Kaitseväe õppusega liiklus häiritud kolonnide marsruudil Tallinn – Laagri – Riisipere – Turba – Ellamaa – Risti – Piirsalu.

23.–27. aprillini kestev Kaitseväe õppus Pääsuke haarab nii Harju- kui ka Läänemaad. Põhja kaitseringkonna teabeohvitseri Eero Salmanni kinnitusel on Lintsi, Piirsalu ja Kiltsi kandis toimuva õppuse eesmärgiks hinnata jalaväekompaniid rünnaku- ning kaitse- ja viivituslahingus.

Piirsallu ehitavad kaitseväe pioneerid õppuste käigus kohalikul metsateel autoliikluseks kõlbuliku silla ja parandavad 500meetrise teelõigu.

Õppusel osaleb ligi 400 kaitseväelast. Kaitseväelastel on kaasas teenistusrelvad ja harjutuste käigus kasutatakse mitmesuguseid imitatsioonivahendeid, et muuta tegevus realistlikumaks, aga mis otsest ohtu kellelegi ei kujuta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz