19

Andres Kampmann: võrdsust on vaja majja tuua

Andres Kampmann kandideerib tänavu Keskerakonna nimekirjas, sest nägi, et senisel viisil valda enam juhtida ei saa. Foto: Malle-Liisa Raigla

Andres Kampmann kandideerib tänavu Keskerakonna nimekirjas, sest nägi, et senisel viisil valda enam juhtida ei saa. Foto: Malle-Liisa Raigla

Keskerakonna esinumber Lääne-Nigula vallas Andres Kampmann leiab, et viimased neli aastat on valla piirkondi ebavõrdselt koheldud ning see tuleb lõpetada.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Kui keegi räägib võrdsusest siis kangastub kohe silme ette spordivõistlus kus naistega võistlevad transgenderid,võrdsus missugune.

anonüümne
anonüümne

Läänemaa on viimaste maakondade seas,kus kogukond moodustamata.Mitte erakondi pole vaja lõputult toita,ise ikka turakaks jäädes,vaid rahvas peab kogukonniti hoopis ühinema.Vähemalt on pea kõik maakonnad seda üldjoontes teinud juba.

aeg
aeg

Kelle maja mõeldigi?Nõvas peaks selle aja peale juba linn kerkinud olema,pole Tallinna meil asjagi enam.Pealinn jookseb tühjaks ja rahvas valgub laiali,kes kuhu.

Rahvuslane
Rahvuslane

kesarid seostuvad vaid korruptsiooni ja kuritegevusega, las see erakond jääb eelmisesse sajandisse!

nii on
nii on

Oru on ikka vähe saanud,linn kerkigu sinna.

Juuli
Juuli

Oru kultuuripalee pani valla eelarvele korraliku põntsu ja alates 2024. aastast ei suuda vald võetud laene tagasi maksta. Oru ja Noarootsi piirkonnad on ülejäänud valla piirkondade arvel elanud.

Irma
Irma

Kampmanni katedraal on selle teine nimi

Asjakohane
Asjakohane

Kampmann soovib Oru katedraalile lisaks mõni aasta tagasi valminud koolimaja ümberehitamist. Ilmsel Keskerakond lubas midagi ega muidu erakonna nimekirjas ei kandideeriks. Tasuta lõunaid seni ei jagata.

Leemet
Leemet

Ja need samad Noarootsi ja Oru inimesed on nüüd Keskerakonna nimekirjas, et veelgi rohkem valla eelarvest kahmata ülejäänud piirkondade arvel. Piiritu ahnus.

Maali
Maali

Eks ikka nii, kes korra saanud, siis isu ei lõpe. Saan aru, et sealt on tublimad eestvedajad, kes oskavad pidevalt soovida ja siis ka saavad. Keegi ei keela ka teistel aktiivsed olla.

hmm
hmm

mis see noarootsi siia puutub

Hmm
Hmm

Õppisid skeemi selgeks ja keskide nimekirjas on kõige parem kandideerida. Lihtne teema tegelikult.

nimi
nimi

Miks ta varem vaikis, ise volikogus kogu aeg olnud.

vastus
vastus

Kõik oli kinni makstud.

Ehheeee
Ehheeee

Omale tahab täistöökohta volikogu esimehena aga praegusele makstud on raha raiskamine. Ei oleks uskunud, et Andresel küüned enda poole on! See ju puhas toiduahel jälle!

Hellat
Hellat

Kellel praegu küüned enda poole poleks?

õige
õige

igale poole tuleb pihlakad istutada

isegi
isegi

Kampmannil on need Lõhmuse susserdused, vassimised ja mida veel üle visanud, sellepärast ta räägibki ja õiget juttu. Lõhmusel on veel üllatavalt palju vana pundi jopesid nimekirjas, ausad ja eetilised on jalga lasknud. Mitte Oru ega Noarootsi pole kõige rohkem saanud, vaid Lõhmus on ikka Taeblasse ja omadele jopedele sahistanud. loodame , et see jama valimistega lõpeb.

nii
nii

Kes on siis nimeliselt ausad ,eetilised?Üksikkandidaate vallast pole,erakonnad pole end ükski õigustanud ega hakkagi seda tegema.Opositsioon on niikaua populaarne,kuni ta opositsiooniks jääb.Vallavolikogu ausad ja eetilised hääletasid ,,kõigega nõus,, ning käed püsti ,tagantjärele targad vaid.

wpDiscuz