3

Lääne Elu paberleht laupäeval, 27. juunil

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Lõppenud poliithooaeg: Isamaa languse aasta

Äsja lõppenud hooajal 2019–2020 muutus kuulsusrikka ajalooga erakond Isamaa valitsuses ühe teema parteiks, mis muudes küsimustes matkis EKRE mõtteviisi ja käitumist, kirjutab Hannes Rumm oma arvamusloos.

Seto lipp jõudis Läänemaale

Kaheksa aastat tagasi Haapsalust Setomaale kolinud pere on omapärasel rattal ette võtnud umbes 1500 kilomeetri pikkuse jalgratatuuri, et viia Setomaa lipp ümber Eesti.

Muuseumi väärtuslikud varad said pildile

Läänemaa muuseumi peavarahoidja Eve Otstavel ja Rannarootsi muuseumi peavarahoidja Anu Raagmaa valisid ERMi digiteerimisprojekti mitusada museaali.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kübe
Kübe

Joodikuks nimetamine on solvav ja rassistlik. Olgem sallivamad.

kakuke
kakuke

Lahe, roolijoodikust sots kirjutab Isamaa langusest, Isamaa Läänemaa piirkonna esimees kandideerib sotside nimekirjas. O tempora, o mores…

tohohh
tohohh

Aga roolijoodik ju meil riigi eesotsas ja suured vargad Autorollotajad seadusi tegemas , peaks juba aeg olema harjuda tegelikkusega

wpDiscuz