9

Lääne-Nigula vald jagas ettevõtjate vahel laiali 30 000 eurot

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Aivar Oruste sai toetust nii Pürksi poe remondiks kui ka Nõva poetrepi kohendmiseks. Arvo Tarmula

Aivar Oruste sai toetust nii Pürksi poe remondiks kui ka Nõva poetrepi kohendmiseks. Arvo Tarmula

Hindajatelt kogus suurima punktisumma Aivar Oruste firma Laitamm & Ko, kes tahab toetuseks saadud 5000 eurot kulutada Pürksi poeruumide remondiks.

Valla ettevõtjate huvi toetuse vastu oli suur – esitati 29 taotlust, millest 22 vastas nõuetele. 30 000 euro suurusest toetusest jagus üheksale ettevõtjale. Ühe ettevõtja taotlus rahuldati osaliselt, kuid et toetusena antav summa oli taotletust tunduvalt väiksem, otsustas ettevõtja sellest loobuda.

„Kui Noarootsis saab tänu sellele toetusele pood olema, on see asja ette läinud,” ütles Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ettevõtja
Ettevõtja

on see, kes riskib ja ette võtab. Tulemuseks on loodetavasti kasum. Oma jope, kes vastuteene eest hankeid vms. võidab, ei ole ettevõtja.

Jass
Jass

Sahkerdamine

Hellat
Hellat

Kui ise raha ei saa, siis kohe sahkerdamine?

Ajuvaba loogika
Ajuvaba loogika

Kuritegu on kuritegu, ükskõik, kes selle läbi viib. Vargus on vargus, ükskõik, kes on varas. Aga nii ei ole, et vargusest saab õige tegu olukorras, milles varas osa nodi ka mulle annab.

Kes keelab
Kes keelab

Mis te koguaeg vingute ja vigisete kui keegi midagi head teeb? Tulge arvutite tagant välja ja tehke tühja mulisemise asemel ka midagi. Kadedus?

\
\"Heateod\"

seisnevad Lääne-Nigulas alati selles, et omad joped kingitusi saavad volikogus õigel kohal käetõstmise eest. Kulla inimesed, seda nimetatakse korruptsiooniks, mitte “heategudeks”.

hehh
hehh

vähe kummaline on meie vallas see asi – toetusi saavad firmad, kes on stabiilsed maksuvõlglased, hankeid võidavad need, kes maksavad ümbrikupalka ja jätavad majandusaastaaruanded esitamata. kõik on korras kuni jagajatele ka üht-teist pudeneb või õigel ajal õiges kohas kätt tõstetakse?

mann
mann

üks volikogu oma jope võtab kolmandiku sotsiaalabist, vastutasuks tekib aga kohustus nii osavallakogus kui vallavolikogus õigel hetkel kätt tõsta – nii käib KOV-i juhtimine, kui vallavanemal edgari elukool selja taga.

Hellat
Hellat

Tarkur. Täielik.

wpDiscuz