10

Riigikogus moodustati Haapsalu raudtee taastamise toetusrühm

Foto: Arvo Tarmula

Jaanus Karilaid. Foto: Arvo Tarmula

Riigikogus moodustati Haapsalu raudtee taastamise toetusrühm, mille esimees on Jaanus Karilaid (Keskerakond) ja aseesimees Helle-Moonika Helme (EKRE).

Karilaiu sõnul toimub toetusrühma esimene töökoosolek kas aprilli lõpus või mai alguses. Töökoosolekul on kohal ka Eesti Raudtee ja majandusministeeriumi esindaja. „Kõige tähtsam on paika loksutada rahastamismudelid, kuidas kõige mõistlikum oleks teha ja mis ajaperioodi jooksul,” ütles Karilaid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S.
Sass S.

Kesse maksab ja kesse maksab ? Aga kesse mujal need värgid kinni maksab ja kesse selle Eesti maaelu üleüldse kinni maksab ?

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Raudtee on tore asi ja kui see hobuse unenägu teoks saab,siis on tegu kõige kallima häälte ostuga Eestis,kui mitte kogu maailmas.Peaküsimus-kes maksab ja kui palju ?? Kui kaubavedu pole ja ei tule,siis piletiraha kulub vaid töötajate palkadeks. Juba praegu sõidavad pooltühjad,mugavad bussid iga tund Tallinna ja tagasi.Miks me peame sadu miljoneid maksumaksja raha veel lisaks kulutama ja jäämagi kulutama?

somaalia
somaalia

toetusrühm toetab haapsalu toetusrühma otseliini avamiseks

Hopsti
Hopsti

Küll on riigikogus igasuguseid toetusrühmi, aga kasu on neist pea olematu. Nii ka sellest Haapsalu raudtee toetusrühmaga, seda enam, kui selle juhiks tühi koht -J.Karilaid. Kas keegi oskab öelda, mida head-ilusat J.Karilaid ka Haapsalu või Läänemaa heaks teinud on?

Saadetud
Saadetud

Häda ju selles, et seda meest ei seo Haapsaluga mitte miski ja motti pole. Lihtlabane parteisõdur ja nii jääbki.

Kübe
Kübe

Me tegime selle toetusrühma juba kümme aastat tagasi. Iga nädal on kohtumises õllesaalis ja toetusavaldused. Paraku meeste tervised ei pea vastu. Enamus meist rongi ei näe…..

Arvan
Arvan

Paljudel lastel pole võimalust süüa sooja toitu, aga meie ehitame Haapsalu raudteed, sinna , kus inimesi pole- vaata tänast Eesti rahvastiku kaarti Delfis. Karjeristid…

Kont
Kont

Mine ka oma jutuga. Tahad öelda, et Eesti Vabariigis on nälg majas?

luu
luu

EI ,terves vabariigis pole nälg majas, aga osadel küll-kui sa seda ei tea või pole kuulnud või märganud, siis oled ilmselt eluvõõras .

reisija
reisija

rahunege, mingi raudteed ei tule Haapsaluni, sest on ka riigikogus mõistusega inimesi, kes saavad aru, et lihtsalt kellegi ego ja lubaduse ‘pärast ei panda miljoneid liipritesse. Seda peab ikka vajadusel tegema ,bussid sõidavad ja pooled neist pooltühjad, milleks veel pooltühja rongi vaja.

wpDiscuz