13

Haapsalu vapimärgi kavalerid on Kaja Rootare ja Tarmo Tuisk

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Sotsiaalmaja 20. juubel, Kaja Rootare. Tarmula

Tarmo Tuisk Foto Arvo Tarmula

Haapsalu linnavolikogu otsustas oma tänasel istungil ühehäälselt, et Haapsalu linna vapimärgi saavad sel aastal Haapsalu aselinnapea Kaja Rootare ja Haapsalu spordibaaside juht Tarmo Tuisk.

Ettepanekut linnavolikogule esitlenud volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees Ülo Kalm ütles, et vapimärgile esitati viis kandidaati, kellest komisjon valis volikogule esitamiseks välja kaks.

Kaja Rootare puhul tõstis Kalm esile seda, et ta on enam kui 20 aasta jooksul andnud oma panuse toimiva sotsiaalsüsteemi loomisel Haapsalu linnas.

„Tarmo Tuisu kohta aga ütles esitajate sõnadega: kui spordi poolel on midagi korrast ära ja logiseb, siis anna see Tuisule ja ta teeb korda,” ütles Kalm.

Haapsalu linna vapimärgid antakse üle Haapsalu linnapea ja volikogu esimehe Eesti vabariigi aastapäevale pühendatud vastuvõtul 23. veebruaril Haapsalu kultuurikeskuses. 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
olaf
olaf

Haapsalus on inimesed otsa saanud.

tööline
tööline

Linnavolikogu on eriti hoos linnajuhtide premeerimisega. Teised inimesed enam tööd teha ei mõistagi?

einoh
einoh

kahaneva rahvastiku oludes on see sebimine selliste tiitlitega tühine asendustegevus normaalse elu säilitamise asemel

Avalik+saladus
Avalik+saladus

Paljud teevad samaväärset või tulemuslikumat tööd alampalga eest, sest sotsiaalvaldkonnas tegelike tegijate palk ongi madal.

tööline
tööline

Täiesti nõus! Pealegi linnajuhtide iga liigutus saab lisaks ka premeeritud. Üldse ei toeta seda valikut. Kes teised kolm nime olid?

Just
Just

Kahju,et Kaja ei tee!

naine
naine

ei ole kuri ja kade…..lihtsalt,milleks selliseid tiitleid üldse vaja on ? Inimesed teevad liihtsalt oma tööd.Nii nagu seda teevad väga palju eestimaalased.Mis või kes on pädev ütlema,et sina teed tööd paremini kui keegi teine ? Sellist mõõdupuud pole olemas.

Tiia
Tiia

Palju önne mölemile.Väga tublid ja
töökad inimesed.

Arnold
Arnold

Õnnitlen !

to jj
to jj

Ei ole küll midagi erilist kõrvu jäänud. Toimetulekutoetust jagab iga KOV. Või millise panuse on ta aselinnapeana andnud. Pagulasi hoiab ilusti.Kui kuuleks, kelle vahel valiti, aga hetkel tundub omade upitamisena.

madleen
madleen

Kaja poolt kohe kahe käega-tubli ,asjalik ja suure südamega

jj
jj

Väga õige otsus. Pr. Kaja Rootare on Haapsalu vähekindlustatud inimeste jaoks väga palju teinud.

wpDiscuz