6

Haapsalu aukodanikuks saab Kaia Kanepi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Kaia Kanepi Foto: Arvo Tarmula / arhiiv

Haapsalu linnavolikogu otsustas tänasel istungil ühehäälselt, et Haapsalu aukodaniku tiitli saab sel aastal Kaia Kanepi.

Haapsalu linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees Ülo Kalm ütles linnavolikogu ees seistes, et aukodaniku tiitlile esitati tänavu üks kandidaat – endine tipptennisist Kaia Kanepi.

„Kaia Kanepi on mitmeid aastaid Haapsalu nime maailmakaardil hoidnud ja seda maailmas tutvustanud,” põhjendas Kalm, miks Kanepi kandidatuur pälvis komisjoni toetuse.

Linnavolikogu kõik 12 istungil viibinud liiget hääletasid Kanepile aukodaniku tiitli andmise poolt.

Tiitel antakse üle Haapsalu linnapea ja volikogu esimehe Eesti vabariigi aastapäevale pühendatud vastuvõtul 23. veebruaril Haapsalu kultuurikeskuses. 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Enna
Enna

Kaia on küll tubli (kahjuks haridustee poolik), kuid mul on kahju teenekamatest inimestest nagu näiteks Endel Vooremaa või Vaiko Voorema kellel on palju sära-
vamaid tiitleid ja Vaiko on veel ka olümpiatule süütaja.

põder.
põder.

Reimost ei saa aukodanikku kuna tema lubatud tasuta internetti ootame juba 3,5 aastat ja varsti pole ka Ridalat!

Kama2
Kama2

Nebokat saab Ridala valla aukodanikuks.

Tõnn
Tõnn

Aga Reimo Nebokat? Mina ütleks küll, et keegi pole rohkem Haapsalule säravat feimi toonud kui Reimo.

tore
tore

Aitäh otsustajatele ja õnnitlused Kaiale! Kindlasti on paljud uhkust tundnud Kaia arvukate võitude üle ja just Haapsalu kodanikuna. Ei tea ega tunne teda isiklikult kuid pöialt olen talle alati hoidnud.

Olukord
Olukord

Kindlasti väga väärt ja põhjendatud otsus

wpDiscuz