Parvlaev Regula võib kuni nädala lõpuni liinilt maas olla

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Regula (2)Foto: Arhiiv

Esialgsete plaanide kohaselt pidi Rohuküla-Heltermaa liini teenindava parvlaev Regula korraline dokihooldust kestma 30.novembrist 3. detsembrini, kuid tänase seisuga kestavad hooldustööd vähemalt laupäevani, teatasid Väinamere Liinid.

Nädalavahetuseks on oodata aga taas tormist ilma, mis takistab parvlaeva liinile naasemist. Ilmateenistuse andmetel on kogu eelnevaks nädalavahetuseks taas oodata tormi. Tuul puhub alates reedest puhanguti 20m/s, pühapäeva hommikupoolikul tõuseb torm kuni 30 m/s. Tugeva tuulega ei saa laeva dokist alla võtta, mistõttu ei pruugi parvlaev Regula nädalavahetusel veel liinile naasta.

Tormituul võib taas häirida tõsiselt liiklust Hiiumaa ja Vormsi laevaühendustes. Välistatud ei ole liiklusseisakud. Kuni Regula dokist naasmiseni jätkavad Rohuküla-Heltermaa liinil ülevedusid parvlaev St Ola ja täiendavalt parvlaev Harilaid.

Väinamere Liinid juhib reisijate tähelepanu, et reedel ja laupäeval teeb Rohukülast kell 6.30 ja Heltermaalt kell 8.30 reisid Harilaid, kuhu pääsevad ainult broneeringuga sõidukid. Liinile on lisatud St Ola reisid kell 8.30 Rohukülast ja kell 10.00 Heltermaalt ja kell 10.00 Rohukülast väljub suure laeva asemel taas Harilaid. Võimalusel on soovitatav kasutada ülesõimiseks kell 8.30 väljuvat reisi.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne sadamasse sõitmist vaadata operatiivinfot veebilehelt.

Rohuküla-Heltermaa liinil sõitvate laevade asetust nädala lõpuni saab vaadata siit.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments