0

tuulberg.eu Liiga korraldab nädalavahetusel kaks tähtsat võistlust

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Haapsalu rannavolle (76) (1280x854)Rannavõrkpall Haapsalu staadionil. Foto: Urmas Lauri

Eelseisev nädalavahetus tuleb MTÜ tuulberg.eu Liigale väga sisutihe. Üritused on seotud Valge Daami päevadega ja toovad kohale palju sportlasi väljastpoolt Haapsalut ja Läänemaad.

Laupäeval peetakse korvpalli streetballi võistlus Haapsalu Street, seekord juba 10. korda. Võistlus toimub Uuemõisas Haaspalu Kutsehariduskeskuse väljakul algusega kell 12.

Võisteldakse 4:4 streetballile iseloomulike reeglite järgi ülevälja, kus on ainult 1 vabavise ja tavaline tabav vise mängust annab 1 punkti ning tabav kaugvise 2 punkti.

Kohtumised on lühendatud mänguaegadega, haaravad ja üllatusterohked. Tiitlit kaitseb kuuekordne Haapsalu Street meister meeskond Vanakas.

Haapsalu Street info: http://www.tuulberg.ee/haapsalustreet/

Pühapäeval toimuvad Haapsalu staadionil rannavolleturniiri Haapsalu Beach finaalmängud. Võistlused algavad eelturniiril madalama koha saanud paaride osalemisega kell 11 ja järkjärgult tulevad mängud kõrgematel kohtadel olevatele mängijatele kuni esikohani välja.

Haapsalu Beach info: http://www.tuulberg.ee/haapsalubeach/

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz