Maanaised otsivad ettevõtliku naise kandidaate

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Ettevõtlike maanaisi ühendav MTÜ ETNA Eestimaal otsib kandidaate „Ettevõtlik Naine 2013“ tiitlile.

Konkursi eesmärgiks on tunnustada Eesti maapiirkondades elavaid ettevõtlikke naisi, kes tegutsevad nii ettevõtluses kui ka panustavad maapiirkondade arengusse laiemalt.

Tiitli kandidaat elab ja tegutseb Eestis, omab saavutusi maakonna, piirkonna ja koduriigi elu edendamisel, on loov ja edukas ning uuendusmeelne oma tegevusalal.

Kirjalikult esitatud kandidaatide ankeetide hulgast teeb valiku MTÜ ETNA juhatus ja valituks osutub enim punkte saanud kandidaat.

MTÜ ETNA Eestimaal ootab ettepanekute tegemisel abi Eestis tegutsevatelt ettevõtlusorganisatsioonidelt ja üksikisikutelt.

Ankeet peab sisaldama lühikest põhjendust kandidaadi saavutuste kohta 2013 aastal. Samuti palume ära märkida kandidaadi nimi, kontaktandmed, tegevusala ja tiitlid. Palume lisada ka info kandidaadi esitaja kohta.

MTÜ ETNA Eestimaal on maapiirkondades tegutsevaid naisettevõtjaid ning ettevõtlusega alustada soovivaid naisi toetav ja spetsiaalselt naistele mõeldud koolitusi pakkuv mittetulundusühing, mis tegutseb juba 2003. aastast.

ETNA Eestimaa annab tiitlit Ettevõtlik Naine välja juba seitsmendat korda ning eelnevatel aastatel on tiitli pälvinud Heli Viedehof, Kristel Habakukk, Kaja Kesküla, Piret Talistu, Reet Maadla ja Piret Pihel.

Kirjalikke ettepanekuid Ettevõtlik Naine 2013 kandidaatide kohta ootame kuni 4.aprillini e-mailile ja lisainfot ning ankeedi kandideerimiseks leiab kodulehelt.

Ettevõtlik Naine 2013 kuulutatakse välja 9. aprillil toimuval seminaril Mõdrikul.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments