Läänemaa jalgpalliklubi teenis raske 5:1 võidu JK Retro üle

Mark Kolosov. Foto: Silver Hinno

Läänemaa jalgpalliklubi alistas neljapäeva õhtul Tallinna noorte treeningkeskuse muruväljakul toimunud Eesti meistrivõistluste III liiga kohtumises 5:1 JK Retro.

Esimene poolaeg möödus väga tasavägiselt ning JK Retro jõudis kõige lähemale väravale, kui Maksim Rõtškovi kauglöök tabas Läänemaa värava latti. Esimesena avas skoori aga Läänemaa jalgpalliklubi, kui nurgalöögist karistusala äärele põrganud palli lõi väga osavalt väravasse Aare Avila. Vaheajale mindi läänlaste üheväravalises eduseisus.

Teine poolaeg jätkas sarnase mängupildiga, nagu oli seda näidanud esimene poolaeg. Taas avas väravalöömise Läänemaa jalgpalliklubi, kui Leonid Bragini läbisöödust viis Aleksandr Molkov läänlased 2:0 juhtima.

Siis tõi Läänemaa jalgpalliklubi väljakule Tarvo Manni, Raiko Tähhe ja Ken Sinkeviciuse. Ei möödunud kaua kui Mark Kolosov karistuslöögist seisuks 3:0 lõi. Mõned minutid hiljem lõi Ken Sinkevicius Aleksandr Molkovi söödust oma esimese pallipuutega seisuks 4:0.

Mängu viimase kümne minuti sees sai Retro meeskond Dmitri Skpersi väravast eduseisu ühe värava võrra vähendada, kuid enne lõpuvilet vormistas Mark Kolosov Aleksandr Molkovi söödust mänguseisu: JK Retro 1:5 Läänemaa jalgpalliklubi.

Läänemaa jalgpalliklubi järgmine mäng toimub juba pühapäeval, 16. juunil kell 12 Haapsalu linnastaadionil, kus võõrustatakse tabelis neljandal kohal asetsevat JK Kernu Kadakat. Läänemaa jalgpalliklubi on tabelis nüüd 19 punktiga teisel kohal.

Läänemaa jalgpalliklubi eest mängisid Erik Merilaine, Sander Kruus, Talis Tamm, Rener Uibopuu, Bert Rotberg, Leonid Bragin, Aleksandr Kovtun, Aare Avila, Vladislav Šikirjavõi, Aleksandr Molkov ja Mark Kolosov. Vahetusest sekkusid mängu Tarvo Manni, Raiko Tähhe ja Ken Sinkevicius.