Haapsalu korvpallurid said napi võidu

Haapsalu põhiturniirimäng Jõgeva VSKga. Foto: Elen Freivald

Haapsalu põhiturniirimäng. Foto: Elen Freivald

Laupäeval Haapsalus peetud Saku II liiga kohtumises olid vastamisi tehnikaülikooli võistkond TalTech/Fenster/TSK ja Haapsalu korvpalliklubi. 70 pealtvaataja silme all peetud lahingu võitsid Haapsalu korvpallurid 83:81.

Kogu mäng oli väga tasavägine. Esimesel veerandajal rabelesid võistkonnad, vahetades korduvalt juhtpositsiooni. Kaheksandal minutil jõuti viiki ja sealt edasi oli kindlam külalismeeskond, kes järgmise viie minuti jooksul haapsallasi mööda ei lasknud. Veerandaja lõpuks suutsid haapsallased aga ühe punktiga juhtima minna ja veerandaeg lõppes 20:19 Haapsalu kasuks.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!