Torm pani teehooldajad proovile

Tuisus oli keeruline liikuda ka jalakäijatel, sest kohati oli tuul puhunud kõnniteedele kõrged hanged. Foto: Malle-Liisa Raigla

Esmaspäeval möllanud torm andis päeval kõige rohkem tööd sahajuhtidele ja puksiiridele, samas politseile ja päästjatele möödus päev rahulikult.

Facebookis pakkus haapsallane Erik Virk, et võib vajadusel lumme kinni jäänud autosid välja tõmmata. Kella kolmeks oli ta tõmbamas käinud nelja autot. Kaks autot olid kinni jäänud Üsse teel, üks Uuemõisas ja üks Haapsalu kaubamaja parklas. „Ei saanud kohalt minema, natuke oli tõugata vaja,” ütles Virk parklas lumme kinni jäänud auto kohta.

Virk arvas, et õhtu poole tuleb tööd juurde, sest tormi kõrghetk oli just õhtul. Tema sõnul oli juba päeval külateedel keeruline sõita ka nelikveolise autoga.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Kohalik
1 aasta tagasi

See Herjava lumelükkaja….see rohkem nagu aiatraktori tüüpi…ei suuda rohkem lükata kui ühe raja sisse.
Selleks, et Herjava tänavad korralikult lahti lükata…peaks ta meil siin pool päewa “hööveldama”…niigi lükkab aiavärava igakord kinni..lumelabidas pole niipalju valu saanudki, kui see aasta, et aga väravast väljagi saaks…ja pool talve on veel ees.
Tee jahilossini eriti kitsas…tuleb keegi vastu..pole kuskile minna..

113
1 aasta tagasi

Huvitav kas Heriava lumelükkaja läks pankrotti,