Opositsioon soovib linnavalitsuse ametnikele suuremat palgatõusu

Lauri Luik. Foto: Arvo Tarmula

Lauri Luik soovib võrdset palgakasvu kõigile. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu volikogu opositsioon on esitanud volikogule eelnõu, millega soovivad kõigile linnavalitsuse töötajatele 15protsendilist palgatõusu.

„See tundub õiglane, kui juhtide palk tõusis 15 protsenti,” põhjendas eelnõu algataja Lauri Luik.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mann
Mann

Linna alluvusse kuuluvas Hoolekandekeskuses ehk siis lastekodus ja Sotsiaalmajas töötavad tegevusjuhendajad, koduhooldajad teenivad 700 euro suurust brutopalka. Lausa piinlik peaks olema inimestele sellist närust palka maksta. Isegi 15 protsendiline palgatõus ehk siis 900 eurot oleks sellise raske töö eest vähe. Linnaisade ülbusel ja ahnusel pole lihtsalt piire.

Sven
Sven

Ohh, Lauri, mine parem jookse

Mittekummardaja
Mittekummardaja

Jooksmine on tõesti kui koogutamine.

Mittekummardaja
Mittekummardaja

Sry. Jooksmine on tõesti parem kui koogutamine, tahtsin kirjutada 😊

Marts
Marts

Miks just 15 protsenti, pange juba 100 täis.

lugeja
lugeja

Huvitav lähenemine on siin kommenteerijate seas tekkinud. Selle asemel, et küsida miks valitsuse liikmed enda suurele palgale 15% juurde said, arvatakse, et ametnikud ei tohigi nii palju saada. Mina küsiks siiski vastupidi, miks juhtidele 15% ja tegelikele töötegijatele poole vähem?

Piinlik
Piinlik

pole teil härrased…Nagu lapsed nuruvad kommi. Päevast päeva üks palgatöusu arutamine. Tööd ja tulemust pole kusagilt näha. Haige seis mis on kestnud juba aastakümneid.

Anne taeblast
Anne taeblast

Nimeta siis üks asi, mille eest siin lv palka saab!
Ei tulegi meelde! Valige uuesti! Ja paremini!

Maha libavalitsus!
Maha libavalitsus!

Jah, linnaasjad kõik ligadi-logadi, teed koledad ja infrastruktuur puudub! Kas tõesti ainult Haapsalu needus!?

arvaja
arvaja

kas ei ole (kuldmündi Lauri )pakkumise taga mingit sooduse küsimist oma firma asjade ajamisel????

arvamus
arvamus

Kui asi oleks mingi soodsa otsuse saamises siis ainult ametniku abist küll ei piisa. Suured asjad otsustab ikke endiselt juht.

Küsimus?
Küsimus?

Kuna minul palgatõusu ei ole, siis äkki saab lasteaia kohamaksu väiksemaks lasta? Või lasteaialastele tasuta toidu? Või mõne huvialaringi teeks Haapsalu lastele tasuta…. Kas selliseid mõtteid mõnel targal ei tule ka pähe, et seisaks vahelduseks elanike huvide eest?

toetan
toetan

topelt palk, 3 kuud puhkust, 4 tunnine tööpäev läheb kirja, aga rohkem pole vaja tööl olla , kui kohvi joodud, ning iga NÄDAL tulemuspreemia, kes tulemata jätab , saab pool preemiat, lisaks veel ametist lähtuv taluvuspreemia, ei ole kerge selliseid ameteid pidada

To toetan
To toetan

oled HAIGE!!!

see amet
see amet

teebki haigeks, sellepärat toetan ka ettepanekut, et peale ametiaja veetmist määratakse ametnikule invaliidsus pension, lisaks muudele hüvedele, peab ju ametnik kui meie kallis vara ka väärikalt vananema, sõltumata hetke konjuktuurist.

Mina Ka
Mina Ka

Nüüd siis nõuavad. Tänu meediale on asi suurekella külge pandud ja mõni inimene kasutab seda ära stiilis; Näe meie tahame tõsta aga nemad ei tõsta. Uskumatu riigitasandil kärbivad, aga omavalitsuselt nõuame. Ettepanek; Soovitan kõigil osapooltel lauataha maha istuda ja läbirääkimised seal lõpule viia. NB! Raha on see, mis inimesed tülli ajavab ja seda pole kunagi piisavalt.

Kuli
Kuli

Mõte õige. Milleks nuumata suklest ja siseringi. Vaja ka teistele palka juurde. Preemiat samuti kõigile!

Amet: Eluaegne Mugavusdirektor
Amet: Eluaegne Mugavusdirektor

Aga asi on ju selles, et kõigile ei jätku. Jagub vaid juhtidele.

arvamus
arvamus

Huvitav tõesti, mida suurem palk seda suurem palgatõusu protsent. Aga egas teised tööd teegi kui ülemused.

wpDiscuz