Valitsus kaotab kella 23-se piirangu 2. jaanuari hommikuni

Avatar

BNS

Riigihalduse minister Jaak Aab lubas, et aastavahetusel ajalised piirangud ei kehti.

Peaministri ülesannetes riigihalduse minister Jaak Aab märkis neljapäeval valitsuse pressikonverentsil, et valitsus kaotab erandina 31. jaanuaril kella 23-se piirangu kuni 2. jaanuari varahommikuni.

„Nii terviseamet kui ka teadusnõukoda on soovitanud piiranguid mitte leevendada, aga ühe erandi me täna tegime,” märkis Aab.

„31. detsembri õhtust kuni 2. jaanuari hommikuni ei kehti kella 23 piirang ning sel perioodil võib ka pärast kella 23 avalikes asutustes viibida,” kinntias Aab.

Aab tõdes, et nakkuskordaja on Eestis ühe kandis ja nakatumiste levik on peatunud, kuid näha on ka kõrge vaktsineerimishõlmatusega riikides, et levik läheb ülesmäge.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Stalin
Stalin

Korraldus Reformierakonna kontorist: COVID-i levik peatada vana-aasta õhtust kl 23 kuni 2. jaanuari hommikul kl. 6.ni. Kaja Kallas.

Ats
Ats

Arukas otsus,kiidan heaks! Seda iga lapski teab,et purjus või pohmas viirus ei viitsi levida 😅

sip
sip

küll on hea ,et isandad armulised vahepeal on

Loogika
Loogika

Riik käseb ja koroona taandub! Ja siis kui riik jälle lubab, tuleb koroona kohe krapsti tagasi!
Küsimus: miks ei võiks need kõikvõimsad ametnikud selle koroona-tegelase jädavalt minema peletada? Võiks mingi tähtsa korralduse teha vms. mis koroona kohe ära hirmutaks! Miks selle asemel oma inimesi peedistada?

wpDiscuz