Tennisistidele kolm karikat Eesti noorte karikavõistlustelt

Patrik Rainer Kaljula koos treener Igor Nudelmaniga. Foto: Vello Kuhi

Tallinnas peetud Eesti noorte karikavõistlustel võitsid meie noored kolm auhinnalist kohta.

P14 turniiril sai Patrik Rainer Kaljula üksikmängus kolmanda koha, Simona Ladva kolmas koht tuli T14 paarismängus ja Egert Trave sai kolmanda koha P12 paarismängus.

Kaljula oli esmalt parem Ralf Filip Kivarist 6:0 6:2, seejärel Edward Mihkel Ollist 6:0 6:1. Veerandfinaalis alistas ta P14 edetabeli kolmanda mängija Samuel Mandelkorni 6:7(4) 6:1 6:2 ning jõudis poolfinaali, kus tuli vastaseks edetabeli esimene Kaspar Lusti. Kaljulal olid ka selles mängus omad võimalused, kuid seekord tuli siiski leppida kaotusega 6:7(3) 2:6.

P14 vanuseklassis mängisid ka Keven Ungert ja Gregor Trave. Ungert võitis Robin Rait Rikbergi 7:5 6:2, kuid kaotas seejärel Mandelkornile 4:6 3:6. Trave jäi seekord võiduta.

Paarismängus kaotasid Ungert / Trave Kristofer Karisele / Robin Kilpile 2:6 2:6. Kaljula koos Markus Valtsoniga oli esmalt parem Hugo Narmontist / Oliver Parikust 6:3 6:1, kuid veerandfinaalis kaotasid napilt Kaspar Jaaskale / Tair Usmanovile 2:6 6:2 8:10.

P12 üksikmängus Egert Trave seekord edukas ei olnud, tulemuseks kaotus põhitabelis, kaks võitu ja kaotus lohutusturniiril. See-eest tuli paarismänguturniiril koos Rasmus Inkiga auhinnaline koht. Trave / Ink alistasid esmalt Kristofer Kõndi / Richard Puhki 6:1 4:6 10:4, seejärel veerandfinaalis Andreas Kuuma / SebastianTälli 7:6 (6) 6:4 ning kolmanda koha karikad olidki käes. Seejärel tuli vastu võtta kaotus Kaspar Jaanilt / Nikita Smirnovilt 2:6 2:6.

T14 paarismängus võitis Simona Ladva koos Karoliina Kuhiga esmalt Sofia Holsti / Nora Lehto 7:6 (4) 6:3 ja veerandfinaalis Kendra Aidla / Hanka Mühlbergi 7:5 6:3. Alles poolfinaalis tuli kaotus vastu võtta tugevalt paarilt Kiira Paškov / Sandra Tolli 1:6 0:6.

Üksikmängus piirdus Ladva seekord kaotusega põhiturniiril ning võidu ja kaotusega lohutusturniiril.

T18 vanuseklassis läbis Maily Märss edukalt esimese ringi kohtumised võites üksikmängus Epp Raidvee 6:4 6:2 ja paarismängus koos Maarja Leinštrepiga Epp Raidvee / Keity Vetevoolu 6:3 6:0. Teises ringis aga tulid kaotused üksikmängus Nora Leinuselt 3:6 4:6 ja paarismängus Alissa Kivilt / Victoria Mändmalt 5:7 2:6.