11

Vormsi volikokku püüdlevad samad inimesed uutes liitudes

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Algor Streng (VL Avatud Vormsi), Ivo Sarapuu (Keskerakond) ja Jaak Kaabel (VL Avatud Vormsi) pürivad Vormsi volikokku. Foto: Andra Kirna

Algor Streng (VL Avatud Vormsi), Ivo Sarapuu (Keskerakond) ja Jaak Kaabel (VL Avatud Vormsi) pürivad Vormsi volikokku. Foto: Andra Kirna

Võrreldes nelja aasta taguste valimistega, kui valida oli sisuliselt ühe valimisliidu nimekiri, on sel korral Vormsis oodata päris valimisvõitlust.

Kui volikogu eelmine koosseis koosnes tervenisti ühe valimisliidu Terve Vormsi inimestest, siis seekord on suuresti sama seltskond jagunenud kahe valimisliidu – Avatud Vormsi ja Tasakaalus Areneva Vormsi – ning Keskerakonna nimekirja vahel. Ka on kandidaate seekordsetel vaimistel kümne võrra rohkem.

Lääne Elu rääkis Vormsi valimisteemadest Keskerakonna nimekirja kokku pannud Ivo Sarapuuga, Algor Strengi ja Jaak Kaabeliga valimisliidust Avatud Vormsi ning Andreas Viksiga valimisliidust Tasakaalus Arenev Vormsi.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
linnlane
linnlane

Ei JK polnud küll pildil.

linnlane
linnlane

Kas JK ei olnud varem MKM tööl?

Just
Just

Oli ikka. Ja siis ei olnud Vormsi praamist mingit juttu

Vaher
Vaher

Kes mäletada tahab siis sellel ajal tuligi vormsile uus laev

Just
Just

Kui sa ei oska lugeda ja ei taha aru saada, siis sa ei leiagi mitte midagi mitte kuskilt

Pook
Pook

Kus on nimekirjas põlised Vormsi poisid Titt ja Teet Kääpad? Vot nende poolt meie poisid hääletaksid.

Lugeja
Lugeja

Olen nende 3 liidu nn” suurepärased lugemispalad “ üle vaadanud. Kokkuvõtvalt, kõik kaasavad, kõik hoolivad….aga mida ei ole on see, mida kurat te konkreetselt see 4 aastat plaanite teha? Sooja õhku ainult toodate.

Hea lugeja
Hea lugeja

Ja ikkagi tundub Avatud Vormsi suhtuvat valijasse kui mõtlevasse inimesse. Mina nii laialt vitsaga ei vehiks, sest AV (nagu nimigi lubab) on avanud oma programmi ja on avalikult nn „eetris“ küsimustele vastama ja arutama.

Mandrimees
Mandrimees

Oiiiiii kuidas Avatud Vormsi pingutab ja mustab. No tahaks näha tulemusi 4 aasta pärast 😁

Hea lugeja
Hea lugeja

Loen nii-ja naapidi, aga Avatud Vormsi selgitused tunduvad kõige põhjalikumad ja läbimõeldumad. Mustamist ei paista kuskilt.

nimetaks
nimetaks

neid VL- valimisliite SA-deks, söögiahelateks

wpDiscuz