15

Posti tänava esimene lõik saab asfaltkatte

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Posti tänava esimene lõik fooriga ristmikust Nurme tänava ristmikuni on peagi asfalteerimiseks valmis, kaubamaja parkla peab aga remonti veel ootama. Foto: Urmas Lauri

Posti tänava esimene lõik fooriga ristmikust Nurme tänava ristmikuni on peagi asfalteerimiseks valmis, kaubamaja parkla peab aga remonti veel ootama. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu Posti tänava kaubamaja esine lõik saab lähiajal peale esimese asfaldikihi, kuid liikluseks seda veel ei avata.

Ehitaja AS YIT on Posti tänava rekonstrueerimisega sealmaal, et fooriga ristmikust kuni Nurme tänava ristmikuni on tänavakatte alus valmimas ja üsna pea saab panna maha esimese kihi asfalti. Liiklust aga pärast esmast asfalteerimist lõigule veel peale ei lasta.

Asfaldikihi saanud tänavalõik ei jää siiski kasutuna seisma, vaid seda vajab ehitaja ise. „See jääb ikka ehitustsooniks. Seal saame ladustada oma kivimaterjale ja seal on ka masinatel ruumi olla,” ütles ehituse projektijuht Riho Tahker.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kelli
Kelli

Töömehed teevad pikki tööpäevi. Näen igapäevaselt, kuidas pea pimedani töötavad lausa jooksuga. Väga tubli firma on ikka. Hästi sõbralikud ja viisakad ka veel pealekauba. Töö lendab lausa lennates. Ei ole kohalikud.

Misasja
Misasja

väga tubli firma? Et töömehed sunnitakse pikki päevi tegema. Kui see vahetustega ei toimu, siis ma ütleks, et nagu orjapidamise firma hoopis ju!? Töömeestel on ka oma elu, pere jne. Ma ei tea miks arvatakse, et kui ehitaja pikad päevad pimedani tööl on, et siis hästi tubli. Järgmine objekt vaja jälle teha ja nii kogu elu varahommikust, hilisõhtuni peab olema või? Inimesed ei mõtle üldse

Luki kaidu
Luki kaidu

No ukrainlased ikka , eks , pool töötasust ikka oma jopede tasku , et saaks uute audidega ringi möllata …..

Jüri
Jüri

See peatänav on rikutud. Ei taha käiagi seal enam. Endiselt on kahju neist puudest.

Johnson
Johnson

Aga, keegi ei sunnigi käia mööda “rikutud tänavat”. Tänavaid Haapsalus veel päris mitu. Võib käia rahulikult paralleelselt ja nutta taga kadunud puid.

Hellat
Hellat

Nuta kuskil mujal

Majaomanik
Majaomanik

Kannata veel kolm kuud ja käi siis.Ära jah praegu töötegijad sega.

Abcmas
Abcmas

Töö käib ikka väga intensiivselt,tubli firma.Keda see tagasihoidlik sammas segab ja ega Posti tn remonti ka mitte.

Luki kaidu
Luki kaidu

No , näed , firma omanike ring ka siin sõna võtmas .

Juhan
Juhan

Kahju, et koos tänava remondiga ei võeta selle punaarmee mälestussambaga midagi ette. Hetke lahendus on täielik absurd. Inimeste sissetallatud teerada läheb samba jalamilt läbi. Võiks üldse kusagil mujal olla aga KE linnavalitsus ja punaarmee mälestssamba ümberpaigutamine ei sobi ju kokku

Johnson
Johnson

Ja, keda see sammas nii väga segab ? Tagasihoidlik ja mitte silmatorkavalt agressiivne. Samas kõrval, muideks veel üks, tsaariaegne. Võtaks selle ka maha. Äkki segab ? Ehk lõpetaks ükskord selle mälestusmärgi sõja ära. Minu teada, seal ka eestlasi maetud. Mis sest, et olude sunnil pidid siis kandma vormi, mis enamusele ei meeldi.

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Juhan oled samasugune nagu õige kommunist kes 1941 vabadussõja sambad
lammutas !

Ei tea
Ei tea

No ükskord tuleb taas punane aeg tagasi, siis hakka jälle ümber matma. Milleks koguaeg topelt tööd teha? Las puhkavad rahus.

paljas porgand
paljas porgand

Panin ka plussi , kuigi nõus pole sellega , mida toodad .

Ei tea
Ei tea

kedagi ei kotigi tegelikult,millega sina nõus oled või ei ole.

wpDiscuz