10

Ministeerium ei kehtestanud Vormsi saarele raierahu

Vormsi mets

Vormsi vallavalitsus küsis keskkonnaministeeriumilt luba kehtestada kogu saarel lindude pesitsusajal 15. aprillist 15. juunini raierahu, kuid ministeerium keeldus.

„Keskkonnaministeerium ei planeeri seada erisusi raierahu seadmiseks väikesaarte metsades. Kohalikul omavalitsusel on võimalik määrata kohalikud kaitsealad, seada nende kaitse- ja kasutustingimused ning seeläbi suunata metsade raiet,” seisis keskkonnaministri Tõnis Möldri vastuses vallale.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Roheline
Roheline

Mina usun et Covid ongi meile, inimkonnale karistuseks! Inimene on nii paha, aga paraku kõik jälle ei ole.

inge
inge

nii juhtub siis kui ilma igasuguse haridsliku ettevalmistuteta inimesed riiki juhtima satuvad. Nii et lihula rahvas ja õpetajad mõlge selle üle millise mölaka te riiki juhtima kasvatanud olete.

eksole
eksole

Kulla Inge- mis haridus sul endal on, et sa nii teadvalt kritiseerid? Miks sa teist inimest, keda sa ilmselt isiklikult ei tunne, mölakaks nimetad?
Ütleks, et kuskil on Sinu hariduses kõva puudujääk tekkinud, koduses kasvatuses päris kindlasti.

Salajoodik Arnold
Salajoodik Arnold

Aga kui roolijoodik pannakse riigi etteotsa , siis hakkab ikka juhtuma asju küll ……

Rähn
Rähn

Valimistel tasuks tulevikus meeles pidada,et ref on ärimeeste erakond. Kõik,mis annab rahaks teha,ka tehakse. Looduskaitse ja linnupojad on suuresti suva. 🙄

jaa
jaa

Ja ärimehed käivad mööda maad muudkui linnupoegi tapmas, nalja pärast.
Mitte mingit vahet ei ole, kes võmul on, rahaks tehakse nii või teisiti kõik, igal parteil on omad toetajad.
Ja need toetajad, nimeta neid kuidas tahad, head või halvad- nemad on lihtsalt need, kes meile palka maksavad, mille me jube hea meelega vastu võtame ja juurde ka nõuame.
Aga see palgaraha tuleb ju lihtsalt iseenesest kuskilt? Või kuidas?

2. kodanik
2. kodanik

Tõnis Mölder on Keskerakonna liige ja poliitikat kujundab parteis Roheliste kogu Rea Rausi eestvedamisel. Tõsi küll, peale valitsusevahetust on ta rohkem viroloogiale keskendunud. Ju ei ole vaja sensitiivsete teemadega pildile ronida, kui oma erakonna mees ministriks on.

kõige
kõige

suuremat kahju meie loodusele tekitavad põllumehed. Nende mürgid ja suured masinad tapavad nahaalselt, linde, väikeulukeid ja mesilasi- virts voolab põldudelt koos jääkmürkidega jõgedesse. EU toetab selles protsessis põllumehi priskelt rahaliselt- kus on loogika?

2. kodanik
2. kodanik

Loogika on selles, et sa tahad poest süüa osta. Ainult intensiivne põllumajandus suudab ära toita miljardid planeedi elanikud.

2. kodanik
2. kodanik

Väitlusseltsi esimeheks pole plaaninud kandideerida? 🙂

wpDiscuz