20

Galerii: soe kevadpäev tõi rahva Haapsalu promenaadile

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Promenaad oli laupäeva päeval rahvarohke. Arvo Tarmula

Soe nädalavahetus tõi inimesed õue – Haapsalu vanalinnas ja kaldapealsetel liikus neid nii palju, et kohati tundus, nagu oleks suvitushooaeg alanud.

Laupäeva pärastlõunal oli Lossiplats tihedalt autosid täis. Aafrika rannas jagus inimesi igale poole ja promenaadil käis rahvamatk. Kena kevadpäeva polnud nautimas ainult haapsallased, vaid paljud olid kevadet saabunud ka kaugemalt.

Fotod Arvo Tarmula

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Torujüri
Torujüri

Pekki ma pole ennem niipalju näitlejaid näindki korraga. Alles loetud päevad tagasi oli Tallinna kohta sama uudis ,et bla bla inimesed ninapidi koos pirita teel.
Huvitav Palju neile maksti, et nad seal kooserdaks?

Harald
Harald

Haapsalu piirkonna juhina on mul neid pilte väga valus vaadata..

Märt Nigu
Märt Nigu

Keda sa siis juhid? Kampa omasuguseid ilmselt. Ilm oh hall, kere on hele ja tulevik on tume?

vingu viiul
vingu viiul

Valu on alati nagu signaaliks, et midagi peab ette võtma. Selleks,et silme eest mustaks ei läheks, siis mina soovitaksin roosad prillid muretseda. See muudab sind romantilisemaks, lahkemaks ja õnnelikumaks. Käid ringi nagu Anu Saagim, mitte nagu mõni vingu viiul. Soovime sulle edu karjääriredelil.

Roheline
Roheline

Midagi hullu ju pole,perega jalutada ju ikka võib. Kobaras koos ei paista küll rahvas olevat

vingu viiul
vingu viiul

Toredad pildid. Viimane pilt , kus noored nokkapidi koos, on muidugi küsitav, et kas ikka tasub ja kas on praegu õige aeg-ohatise võid saada..aga muidu pole hullu. Üks pereisa on isegi pereliikmetele lisaks kassi kaasa võtnud. Aga nüüd uued kombed ja uued ajad, vanasti lasti kassidel vabalt ringi lipata. Räägitakse , et üks hiidlane olla isegi oma kitse raudlaeva näitama viinud-“normaalne” nagu ütlevad pubekad.

Kadrile
Kadrile

eks igaühe vaba valik, kas rügada maja peal või elada korteris ja elu nautida….

Harald
Harald

Kohustuslik 2+2 reegel on meelest läinud pealinna rahval

Juhan
Juhan

Mine Haapsalu skateparki staadionil. Noored (neid on vahetevahel kümneid) on ninapidi koos ja kedagi ei huvita. Mis 2+2?

Tom naabermajast.
Tom naabermajast.

Skatepargis pidi väidetavalt olema kaamera,mille otsepilt läheb politseimajja… mulaaz,et tulemusi pole?

Harald
Harald

Covid katk ainult naeratab..

Kadri.
Kadri.

Aega lihtsalt ega surnuks lüüa. Korteri inimeste lõbu. Minul 100 tööd maja peal ja aias. Pole mahti istutagi.

Covid
Covid

See on tore ja ära unusta muru niita.

vingu viiul
vingu viiul

Covid, Kas vara pole veel muru niita? Sel talvel oli päris krõbe ilm, äkki tegi mõnes kohas murulegi liiga-siis peab enne veel muru külvama hakkama-seemnepoe uksed ju kõik laudadega kinni löödud. Aiapidajal on tõesti kevade algusega käed ja jalad tööd täis.

eee
eee

remondi oma majalobudik ükskord ära (äkki saad kredexilt toetust), siis saad ka normaalselt elada

Oma maja omanik.
Oma maja omanik.

Pole mul majalobudik, vaid uus maja, mis polegi veel valmis saanud, ega ei saagi kunagi. Oma majas ja hoovis ja aias koguaeg midagi teha. Muru niita, aknaid pesta, riisuda, oksi lõigata, tube koristada..jne. Pole aega istudagi, ega söömisest rääkimata. Raha puudust õnneks, kahjuks pole, pigem jalgu ja käsi vähe.

Miralda
Miralda

Ja oledki oma aia ja maja ori, miks?

Harald
Harald

Ilmselt on nii kiire olnud, et pole aega olnud õigekirja koolis õppida.. M

vingu viiul
vingu viiul

Harald, sa teenid muhku- ei nori töörahva kallal. Kõigepealt pühime oma ukseesise puhtaks ja siis vaatame, kus veel abi vaja..aga silmanägemine on sul korras.

Tasemel
Tasemel

pildid Tarmulal Haapsalust. Sellise juramisega, kus kõik tahavad ennast näidata covidist jagu ei saa.Nagu Päts ütles- see rahvas on haige ja ei tema aru saa, mis tema teeb.

wpDiscuz