4

Lihula kolemajade lammutamine on plaanitust poole odavam

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lihula meierei on linnapildist kadunud. Henri Bekmann

Lihula meierei on linnapildist kadunud. Henri Bekmann

Lammutusmehed OÜ pühib maa pealt Lääneranna vallas Lihula piimatööstuse hoone ning Lihula külje all asuva Hälvati sigala.

Lammutamiseks andis Kredex vallale toetust 179 000 eurot, lammutaja tahab töö eest saada vaid 75 000 eurot. Et endise piimatööstuse hoonet saaks lammutada, ostis Lääneranna vald piimatööstuse 1,4 hektari suuruse kinnistu selle omanikult 5000 euroga.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mõngel
mõngel

kuidas saab ühe kinnistu nii odavalt, kui mujal küsitakse kokkulükkamist vajava talumaja eest 20000 eur ja rohkemgi ning pole isegi nii suurt krunti….?

Pilt käib küll, niigi näen vaeva ja häbi ka!!!!!!!
Pilt käib küll, niigi näen vaeva ja häbi ka!!!!!!!

See polnud kolemaja, see oli ajalugu, nagu kirik!

Vau
Vau

Pärnu tegemised Haapsalu lehes ???

Äkre
Äkre

Seda raha oleks uuel valitsusel vaja. Hetkel kulutatakse ebaolulise lammutamise peale aga noh see on eelmise valitsuse eripära. Pigem peaks toetama soovahetust ja lgbt üritusi, et vähendada viha osakaalu ühiskonnas. Õnneks uus valitsus hoiab eelarve tasakaalus ja olulised asjad saavad tehtud.

wpDiscuz