7

Lääne Elu paberleht laupäeval, 4. juulil

Lääne Elu

info@le.ee

Uuemõisa kerkib uus päästehoone

Kolme aasta pärast peaks Haapsalu päästekomando kolima oma praegusest asukohast Tööstuse tänaval Uuemõisa Tallinna maantee äärde.

Aidi Vallik kirjutas Haapsalu raamatusse

Endisest haapsallasest kirjaniku Aidi Valliku „Minu Haapsalu” ilmub Petrone Prindi menukas Minu-sarjas, esitleda loodab kirjanik seda Haapsalus nostalgiapäevade ajal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
eks ta ole
eks ta ole

juba vanarahvas teadis, et kala hakkab mädanema peast … kooli pidaja ja tema eest vastutaja on vald. küsiks nüüd, kus olid valla silmad, et seda nii mitme aasta jooksul tähele ei pandud või on meil vallas nii saamatud ametnikud, kes endagagi hakkama ei saa? kas on alust karta, et samaad jamad on ka teistes valla koolides?

Küsimus
Küsimus

Kas viimane direktor oligi ametis selleks, et kool põhja lasta?

Tiit
Tiit

Õpetajate konkurss? Ärge ajage naerma. Kust need õpetajad peaksid tulema ja kuhu nad elama pannakse? Hea, et praegusedki on olemas. Ja kooli vanem osa pidi ju ära kaduma, siis on praeguseid õpetajaid ülearu. Mõelge parem kuhu nad tööle panna.

no kuule
no kuule

ajalehte võib vist nüüdsel ajal igaüks mingi oma arvamuse saata, kohe trükitakse ära ja kes ees, seeeeellle oma läheb trükki. Kuidas öelda, turumajanduse reeglid kehtivad, peaasi et pealkirjad müüvad

huvitavaid linke
huvitavaid linke
huvitavaid linke
huvitavaid linke
kakuke
kakuke

28. august 2018
Täna otsustas Lääne-Nigula vallavalitsus, et Nõva kooli direktoriks saab Peeter Kallas.
„Arutasime peaaegu tund aega ja lõpuks jõudsime otsusele, et arvestades seda kompleksi alustades palgasoovist ja eesseisvatest ülesannetest ja kogemustest, oli see hetkel ainus valik,” ütles Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus.
Arutasime, et Peeter võiks olla ikkagi see, kes suudab kodurahu saavutada ja asja käima panna,” ütles Lõhmus.

https://online.le.ee/2018/08/28/nova-kooli-uus-direktor-on-peeter-kallas/

wpDiscuz