7

Naabrid pelgavad Uuemõisa uut jalgpallihalli

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Uuemõisa elanik Enn Heinorg osutab platsile, kuhu peaks tulema poolteist miljonit eurot maksev jalgpallihall. Foto Arvo Tarmula

Uuemõisa lossi valitsemajja ehitatud kortermaja elanikud protestivad uue jalgpallihalli vastu, sest see ähvardab muuta nende elukeskkonda.

„Kas me just protestime, aga tahaks selgust saada, miks just siia ja sellisel kujul,” ütles tulevase jalgpallihalli kõrvale jääva 16 korteriga maja elanik Enn Heinorg.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juula
juula

ma pelga toda nuorootslaste puudi, es jule senna poole kaedagi

Puzikov
Puzikov

loodame, et see hoone/kuppel siiski sinna püsti saab. Ükskõik kuhu ehitad või mida ehitad – iga konn hakkab köhima.
Mõelge asja pos. külje peale, inimesed saavad väärt halli kus ennast liigutada ja trenni teha, mansad saavad laduda põhja uueks algavaks hooajaks.

Kodanik
Kodanik

Loomulikult hall peab tulema iga asjaga on inimestel ving ega see ööklubi pole kus hakkab mingi jama lapsed saavad hallis mängida ju. Issand inimestel pole ikka midagi teha peale vingumise

Arvos
Arvos

Kus elad? Ega sinna mingit variant pole seda halli ehitada?

väljak
väljak

Mõistmatu kommentaar,ehk õpiks väljenduma

ehitagu, kui kõik klapib
ehitagu, kui kõik klapib

Kõige rohkem vingub-hädaldab-närveerib-pahandab siin “kodanik”. Mis siin nii loomulikku selle halliga ikka on? Kui on vajadus, siis tehakse. Tehakse läbi rääkides ja teistega arvestades. Lihtne.

Mina pole vastu
Mina pole vastu

Kui i imene räägib oma kodust, pole vaja sõimata. Inetu on. Selgitusi on vaja. Jalgpalli kõrval saabka käituma õppida. Või mitte?

wpDiscuz