Spordiliit Läänela kutsub inimesi kõndima

Ülle Lass
Ülle Lass

Spordiliit Läänela kutsub inimesi kõndima, üleskutse järgi peavad inimesed iga päev liikuma endale sobival ajal ja sobival distantsil ning kilomeetrid nutitelefonis kirja panema.

„Muud teha ei saa ju,” ütles Läänela peasekretär Ülle Lass. „See ei nõua ka väga palju ressurssi.”

Lass ütles, et parim viis kilomeetreid tõestada, on pildimaterjal nutitelefonist. Kellel aga nutitelefoni pole, võib kõnnitud kilomeetrid edastada ka endale sobival viisil. „Peaasi, et aus oleks ja keegi ei mõtleks endale kilomeetreid välja,” ütles Lass.

Kõndimisel osalemiseks Lass palju ettekirjutusi pole teinud. „Reegleid on praegusel eluperioodil niigi palju,” ütles Lass.

Oma kõnnikilomeetreid saab Lassile saata 31. märtsini. 1. aprillil jagab Lass auhindu. On loosiauhinnad, aga kui mõni osaleja paistab millegi poolest teistest rohkem silma, siis tema saab eriauhinna. Auhindadeks on Lassi sõnul sporditarvikud ja spordipoodide kinkekaardid.

Et spordiliit saaks auhindu jagada, tuleb kokkuvõte saata spordiliit@laanesport.ee. Kirjale tuleb lisada nimi, sugu, vanus ja elukoht. Samuti tuleb kirjeldada kõiki oma liikumispäevi kahe nädala jooksul.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

Ja kas keegi Rohuküla suunas tervisetee ka veel taastab ?

mõistmatu juss
mõistmatu juss

Milleks peab mingeid kilomeetreid kuskile edastama? Krt, kui teil midagi peale kõndimise teha pole, koristage teeääri ja metsaalust!

R.K
R.K

„Reegleid on praegusel eluperioodil niigi palju”

Võiks tõesti üleskutsega saada võimalikult suure pundi kokku, hoiaks veel kõik käest ka kinni nagu balti keti ajal.
Läänemaal nagunii teste ei tehta.

Edu!

mossita ussita
mossita ussita

Tusatuju on Su nii haigeks teinud juba? Kus kohast Sa kogunemist välja lugesid? Ära siis ise mitte mingil juhul ühtki sammu tee ja kõik on korras.

Kodanik
Kodanik

Ära enam peale võta. Iga inimene käib ise jalutab üksi millal tahab. Mitte keegi sul kuskile ei kogune kätt hoidma.
Ja keegi ei käse sul osaleda.
Istu aga rahulikult järgmise kevadeni oma wc paberi otsas nelja seina vahel.

R.K
R.K

Balti*

Väga
Väga

hea üleskutse, kodanikualgatus. Omavalitsustelt, eriti Läänerannalt ootame kergliiklusteid kus ohutult köndida saaks.

nii jääbki
nii jääbki

Ootan seda aastaid, et Taeblast Rannakülani jupike ühendataks. Öeldakse, pole kohaliku omavalitsuse teha, on riigi teha. Punkt.

Kodanik
Kodanik

Ongi riigi teha, sest see on riigi tee. Oleks tore ju küll Haapsalust Taebla või Palivereni välja jalutada, aga kuidas see tee kulgema hakkab, kui kellegi aed/maja ette jääb?

saab kui tahta
saab kui tahta

Sõiduteeni pole kellegi maja. Tahte küsimus suuresti, või ikka raha küsimus pigem.

Siis
Siis

viiakse tee allt läbi tunnel mille kaudu liigub kergliiklustee üle teisele poolele. Tehnilised lahendused on olemas. See pole nii keeruline.

wpDiscuz