Kell 17 suletakse üleujutuse tõttu pääs holmidele ja Fra Mare juurde

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Foto: Arvo Tarmla
Foto: Arvo Tarmula

Kuna tormituulte tõttu jätkub vee tõus ka pimeda saabudes, otsustas päästeamet koostöös Haapsalu linnahooldusega, et pääs holmidele suletakse kell 17.

Haapsalu linnahoolduse juht Alo Lõps ütles, et praegusel hetkel paljude jaoks veel vaid atraktiivne vaatepilt võib paari tunni möödudes olla juba reaalselt ohtlik olukord.

“Praegu lubavad prognoosid, et vesi tõuseb jätkuvalt ja ilmselt veel ka keskkööl. Hetkel on seis selline, et 10 cm veel ja suurest viigist hakkab vesi üle sõidutee väiksesse viiki voolama. Päästeametiga koostöös pidasime vajalikuks sulgeda holmid liikluseks enne pimeda saabumist,” ütles Lõps.

Foto: Haapsalu linnahooldus

Lääne Elule teadaolevalt peaks piirkonda saabuma ka politseipatrull.
“Ümbruskonna elanikud saavad vajadusel koju pääsemiseks politseilt abi küsida,” ütles Lõps.

Lisaks suletakse Paralepas ka Ranna tee. “See tähendab, et Fra Mare spaa juurde ei pääse,” märkis Lõps.

“Haapsalus on märkidega suletud Lahe tänav, Promenaadi ning Fra Mare hotellide juurde viivad teed,” kinnitas omalt poolt päästeamet. “Liiklusmärgid paigaldati selleks, et ennetada sinna sõitvate autode uppumist ja et seeläbi ei oleks takistatud vajadusel päästemeeskondade ligipääs. Palume inimestel liiklusmärkidest kinni pidada ja neid mitte eirata.”

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

murd kivine (ka liivane) madalik, samuti veest väljaulatuv kivine koht v. rahn meres.

Sooviks
Sooviks

ikka, et eesti keel säiliks. Holmid ei ole eestikeelne söna. Palun tölget.

juss
juss

Sõnad “söna” ja “tölge” pole samuti eestikeelsed, paluks tõlget!

Postimees
Postimees

Evacuation Fra Mare?

Uku
Uku

Kas eriolukorras lõpsule siniseid vilkureid ei saaks eraldada? Aga hea meel on näha lubatud patrulli saabumas piirkonda. Kindlasti läheme lastega seda ilmaime kaema.

wpDiscuz