4

Ojamäe: Eesti Energia on tuulepargi plaani hästi ette valmistanud

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Aulepa tuulepargis on 16 tuuliku koguvõimsus 48 MW. Foto: Urmas Lauri

caption id="attachment_276265" align="aligncenter" width="2048"] Aulepa tuulepargis on 16 tuuliku koguvõimsus 48 MW. Foto: Urmas Lauri[/caption]

Eesti Energia esindajad on Risti lähistele kavandatava tuulepargi kava tutvustanud Risti osavallakogule, homme esitletakse plaani Lääne-Nigula volikogule.

“Minu arust oli see asi hästi ette valmistatud, oskasid kõikidele küsimustele vastata, jänni ei jäänud,” ütles Lääne-Nigula volikogu ja Risti kogukonnakogu liige Margus Ojamäe.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kasulikud
kasulikud

idioodid ja rahaahned on asunud rahva tahte vastaselt tuulikuid promoma. Vaadake korraks ka maailmakirjandust ja uuringuid, mida tuulikutest arvatakse ja esile tuuakse. keegi peale rahajõmmide ei toeta tuulikuid.

Era-Kolonel
Era-Kolonel

Kuidas on lugu Riigikaitsega? Kas venemaalt tulevad punakotkad on leitavad Piirsalu raketischahtides ja ei teki ohtu metsavendlusele? Oleks vennad Sõnajalad seda plaaninud, oleks kisa juba maakera teiselt poolt tagasi jõudnud!

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Kokku on lepitud,et venelase ründavad maa poolt sest meil ju mereväge ega rannakaitset ei ole .

Era Kolonel
Era Kolonel

Mereväge selleks ei olegi, etmeelitada vandid merele ja seal ära uputada, kui Risti tuulepark ei segaks!

wpDiscuz