16

Tasuta bussiliiklus andis Haapsalu pättidele tiivad

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Parila poe müüja Ülle Aruheina sõnul aitasid kohalikud elanikud noortekamba elu kibedaks teha ja nad minema peletada. Foto Arvo Tarmula

Tasuta bussiliiklus tegi noortekampade liikumise ühest kohast teise lihtsamaks – noored sõidavad nüüd Haapsalu ümbruse asulatesse pättust tegema.

„Samamoodi sõitsid Lääne-Nigula valla noored suvel Haapsallu tšillima,” rääkis Haapsalu politseijaoskonna piirkonnavanem Indrek Tohter.

Tohter möönis reedel Haapsalu volikogu ees noorte kuritegevusest rääkides, et tasuta ühistransport on maakonna mõnedes kogukondades probleeme tekitanud. „Haapsalus on politsei rohkem liikumas ja siin on keerulisem mingeid asju teha,” lisas Tohter.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ekre troll sarvedega
ekre troll sarvedega

kui võimule saab siis kaotame need poemüüad ära ja pussiga saab tasuta stokmanni ette sõita ja kõik on tasuta sest rahvas on võim

Rae
Rae

Vau, lausa pussiga saab sõita…. Tahaks näha, kuidas.

Sass S.
Sass S.

Õnneks meitele siia Kullamaale tasuta ei saa !

rahulolev
rahulolev

Kuidas kusagil,aga endisel Lõuna-Läänemaal on ühistranspordi korraldus sel aastal küll päris heaks läinud. Lihula ja Pärnu suunal saab juba mitu korda päevas edasi-tagasi sõita. Teed kaardiga piiksu ja ei maksa ka sentigi kui oled vastavas eas.Pole vaja oma autot kulutada kohalikus poes käimiseks kui linnas on kaubad odavamad ja valik suurem.

kuglimugli
kuglimugli

Ehk võiksid ühiskondlikult kasulikku tööd teha palju on neid vanainimesi, kes ei jaksa oma maja esist puhastada . Saadaks luuameesteks tänavatele.Tasu maksmata tehtav töö on ju abi, eesmärk ka kasvatuslik, kasulik ajaviide ja käed ei kuku otsast. Vabatahtlik.

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Tark oled või?? Normaalne inimene ei lase selliseid iial oma maja ligi,ka suures hädas mitte. Muidu on varsti raha läinud ja silm sinine.Ja meie kohtuotsused on tihti kannatanute üle irvitamine.Vähemalt seni,kuni Piia asjalikud politseinikud lahti laseb ja õiguse pättidele annab.

H.F
H.F

tegelikult kaart valid.eeritud siis ju teada ka

H.F
H.F

harju tööinime aina maksab ja maksab.

Kodanik
Kodanik

Karilaid ja Sukles väga kiitsid tasuta bussi nüüd on esimesed viljad käes. Tasuta buss on puhas sotsialistlik mõtteviis.

sõitja
sõitja

Mis viga kiita kui ise ei sõida. Bussid sõidavad nüüd nii harva, et neist pole mingit kasu. Ja kui seetõtytu sõitjaid vähe, saab ju varsti liinid sulgeda. Tobeduse tipp. Tasuta mehed 🙂

KodanikS
KodanikS

Sõitjaid on nii palju, et mõni buss on hommikul pilgeni täis. Bussi uksed lähevad vaevu kinni. On see normaalne? Mis siis saab, kui peaks õnnetus juhtuma? Buss number 3, mis 7:45 mööda Metsa tänavat sõidab.

K.S.
K.S.

Ja tasuta bussiliiklus andis tiivad ka paljudele teistele… Ainult politsei on meil tiivutu…kuigi võiksid ju sama, tasuta, bussiliiklust kasutada…

K.S.
K.S.

Sest nagu ikka, kõik geniaalne on tegelikult lihtne. Politseinikuhärral tarvitseks lihtsalt pätipoisiga samas tasutapussipeatuses maha minna ja huligaani käed raudu lüüa… Või on see liiga lihtne???

Ats
Ats

Liiga lihtne jah, alla 14a ei ole võimalik seaduse ulatuses mitte midagi teha.

K.S.
K.S.

Jah, aga selles tasuta bussiliiklust süüdistada? Peab ikka eriline peakuju olema…

sõitja
sõitja

Mõnel on tõesti eriline peakuju. Võiks ikka teada, et tasuta asju pole olemas. Keegi maksab selle lõbu ikka kinni.

wpDiscuz