7

Keskerakonna fraktsioon tuuritab Läänemaal

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Enn Eesmaa. Foto: Arvo Tarmula
Enn Eesmaa. Foto: Arvo Tarmula

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon teeb 15. ja 16. veebruaril väljasõidu Läänemaale, teatas erakond. Külla tulevad Oudekki Loone, Enn Eesmaa, Igor Kravtšenko, Peeter Ernits, Märt Sults ja Jaanus Karilaid.

Maakonna ringsõidul külastatakse Lihula ja Haapsalu linna, kus fraktsiooni liikmed tutvuvad kohalike ettevõtetega. Külastatakse ka kohalikke omavalitsusi ja koole.

Fraktsiooni väljasõit algab rahvaga kohtumistega.

Täna, 15. veebruaril kell 18 kohtuvad Lihula kultuurimajas kohalike inimestega riigikogu esimene aseesimees Enn Eesmaa ning riigikogu liikmed Igor Kravtšenko ja Oudekki Loone.

Samal ajal, kell 18 kohtuvad Haapsalu linnavalitsuse maja volikogu saalis rahvaga keskerakondlastest riigikogu liikmed Jaanus Karilaid, Peeter Ernits ja Märt Sults.

16. veebruaril on riigikogu Keskerakonna fraktsioonil kavas külastada kohalikke omavalitsusi, koole, spordibaase ja muuseume. Samuti tutvutakse kohalike ettevõtetega.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaan
Jaan

Oma peaga mõtlemegi,
uutel valimistel ainult keski valimegi.
Ekretiinid, refirotid seisku praegu hoopis vait,
pisaraid valavad nad peale valimisi kibedaid.

Urmas Lauri
Urmas Lauri

Lihulas oli KE esindusega kohtumas 0 (null) huvilist

oled
oled

nüüd õnnelik

Lõpsi valija
Lõpsi valija

No siin maakonnas ikka mõned kõrtsud on. Väikese turnee kannatab teha küll. Lõpetavad saunarallil?

vaevalt
vaevalt

refi klaköör töörahvast esindab

Paul
Paul

Palun ärge tulge siia , teid ei oodata mitte kuskil. Ärge tüüdake töörahvast.

Nojah ...
Nojah ...

Nojah, rahvas on tobedate juhtimisvigadega marru aetud, nüüd püütakse tulla ilusat juttu puhuma. Minge aga kuulama, siiski oleks hea seejuures oma peaga mõtelda ka 🙂

wpDiscuz