14

Haapsalu saab Tallinna maantee rekonstrueerimiseks riigilt miljon eurot

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee


Tamme tänava ristmik on väike osa suurest Tallinna mnt rekonstrueerimise projektist. Foto: Urmas Lauri

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson saatis kohalikele omavalitsustele tutvumiseks käskkirja „Kohaliku tee ehitamiseks juhtumipõhise investeeringutoetuse eraldamine“, millega Haapsalu linn saab Tallinna maantee rekonstrueerimiseks miljon eurot ja Oja tänava rekonstrueerimiseks 100 000 eurot.

„Haapsalu on ainuke omavalitsus, mis saab raha kahe projekti jaoks,“ ütles Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Arvamus
Arvamus

Valimised hakkavad tulema, eks siis ikka antakse midagi. Oleks valimised igal aastal.

Ahjualune
Ahjualune

Tähetargad-kommentaatorid,lugege enne artikkel läbi ja siis võtke sõna. Kui kvaliteetajakirjanduse netis lugemiseks raha pole,siis lugege Maximas õllejärjekorras seistes. Oja tänav sai tööstusala investeeringu,selle alla ei saa teisi tänavaid kuidagi panna.

Laine
Laine

Oja tänav…. Tänav, mis ei vii kuskile ja on reaalselt teisejärguline. Jah, enamus teid vajab korrastamist aga Metsa tänav isegi oleks olnud 100 000 korda rohkem korrastamist vajav! Tallinna maanteega seoses ehk tehakse korda lõpuks siis kõnniteed, mis on reaalselt täielik utoopia! Sry kõikide ees aga Oja tänav on kuskil linna ääres ja 100 muud tänavat on kesklinnas-vanalinnas nii kohalikele kui võõrastele palju olulisem liikumistrajektoor.

Joppen
Joppen

Oja tn ei ole endises Ridala vallas. Raha sai selle pärast, et seal on ettevõtted. Antud meede rahastab vaid transiitteid ja tööstusalade teid.

Aju hans
Aju hans

Eks seal keegi vajalik tegelane elutseb………..

Arvos
Arvos

Ära kurvasta sama käib ka mujal. Saue peatänav ehk Tule tn. on nagu kuumaastik tänu lugematutele risti läbikaevatud kraavidele. Samas pannakse kusagile sealsamas kõrvale sitalepikusse kus mõnikümmend “arendatud” maja, kasutamas võib-olla paar protsenti Saue elanikest, maha tuttuus asfalt. Õigustuseks peatänava “lõbusate trampliinde jadale”, et kõik tuleks üles kaevata ja 30 aastat kestnud alus ei kõlbavat kusagile. Piisaks vaid siit-sealt freezimisest ja lohkude täitmisest enne uue asfaldi panekut ja käiks edasi 30 aastat. Aga kus sa sellega. Ajuvabadustel pole ei siinpool ega sealpool sood piiri.

Oja
Oja

Oja ju endise Ridala oma. Ei saa neid nüüd unustada. Nii et Oja on lausa keset suurt Haapsalu linna.

Arvos
Arvos

Eks ole näha kas saab ilusa sileda tee või saab juurde ajuvabadusi saarekeste näol jms.

omg
omg

need “ajuvabad saarekesed” on turvalisuse huvides tehtud.Niisama ei tehta midagi ilu pärast.

Lõpsi valija
Lõpsi valija

Kolmandik sulas tagasi?

Ridala
Ridala

Kas õigem poleks öelda, et riik rekonstrueerib transiitmaanteed, mis peaks olema riigi maanteede registris ja mille hoolduse ja remondi peakski riik kinni maksma seni, kuni ta pole välja ehitanud linna keskusest ümbersõidu Rohukülla.

Tont
Tont

Su jutt on sulatõde. Aga parem pool muna kui tühi koor.

Raul
Raul

Nojah, Palo Urve andis Tallinna mnt ristmiku jaoks raha ja oleks ka Tamme tänava ristmiku jaoks andnud, kui Sukles poleks unustanud taotlust kirjutada. Samast potist saadi raha ka Jaama oja silla jaoks. Need olid Suure kangelasteod, too oleks võinud kaagutada, äkki oleks rohkem hääli saanud. Vaevalt küll, et Karilaid enesekiitmise töö tegemata jätab.

kodanik 66
kodanik 66

Suur või väike aga transiitmaantee on see igal juhul. Nii et riik las remondib. Imeks panna, et Karilaid veel ei kaagutagi oma kangelasteoga.

wpDiscuz