8

Haapsalu linnahooldus tahab öösel lund lükata

Lääne Elu

info@le.ee


Foto: Urmas Lauri

“Kuna eelolevaks ööks ja homseks päevaks lubab ilmateenistus tugevat lumesadu, siis palume teil autode parkimisel arvestada, et teehooldusmasinad mahuksid liikuma,” teatas Haapsalu Linnahooldus OÜ oma Facebooki-lehel.

Vt ka: “Teeilmakeskus: teeolud muutuvad õhtul halvaks

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
vana reaalsus
vana reaalsus

ja minul näiteks isegi pole FB…..

Uus reaalsus
Uus reaalsus

Hallo! “…Haapsalu Linnahooldus OÜ oma Facebooki-lehel.” Nüüd siis pean veel kuhugi, mingile sh..siteile minema. Likema? Uus reaalsus? Selge, HLV’s on tööl sotsialmeediaspetsialistidest lumehelbekesed. Minu mäletamist mööda kehtib EV https://www.riigiteataja.ee/akt/117032011021 ja https://www.politsei.ee/et/nouanded/liiklus/uus-liiklusseadus/. Liiklusmärk kohustab juhti mitte kuskil sh..sitel olev kirjutis. EVs on eesti.ee, kuhu tulevad teated ja sellest piisab tavakodanikule. See on tööaja raiskamine olla FB`s. Lumelabidaga tuleks teil selle pläusti postitamise asemel vehkida.

2. kodanik
2. kodanik

Ei pea kuhugi minema vaid pargi lihtsalt oma auto nii, et see lumesahale jalgu ei jääks. :))

Kopp
Kopp

Kas Linnahooldus ei tea, et talv juba ammu käes? Varematel aastatel pole erilisi probleeme parkimise korraldusega olnud, kuidas siis nüüd järsku?

vanalinnas tänavale parkija
vanalinnas tänavale parkija

Aga kuhu siis parkida auto kui hoovi ei pääse ( vanalinna aiaväravad on hobustele mõeldud.)

Arvos
Arvos

Tipa-tapa lähed koju. Auto pargid sinna kus see kedagi ei sega.

Ahjualune
Ahjualune

Kas sa tähed ikka kokku veerisid ja aru said,millest artikkel räägib? Ja emmel palu kirjavead ka ära paranda, enne kui kommentaari ära saadad.

???
???

Leiutavad jalgratta.Eluaeg õõsel lükatud.Kes see pealik neil on? Ja kust lumi hangitakse?

wpDiscuz