0

Jaanus Karilaid erakonnakaaslastele: lööme Stenbocki maja ukse eest!

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu volikogu (46) Jaanus Karilaid arvo tarmulaJaanus Karilaid. Foto: Arvo Tarmula

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid teatas täna, et ta kandideerib riigikogu keskfraktsiooni esimeheks ja saatis erakonnakaaslastele kirja, mille Lääne Elu avaldab muutmata kujul:

Head erakonnakaaslased!

Keskerakonna kongress on oma otsused teinud juba neli kuud tagasi, kuid mõned, kongressi tulemust enda jaoks kaotuseks pidavad erakonnakaaslased ei suuda olukorraga ikka veel leppida.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni juht ei tohiks üle Eesti mööda maakondi levitada negativismi ning kaotuse valust tekkinud leppimatust tänase erakonna juhi ja Keskerakonna juhatuse otsuste suhtes. Kui kõik see energia oleks suunatud viimased üheksa kuud Stenbocki majale, siis oleksime juba võimul oma programmi teostamas.

Loomulikult sobib selline seis eelkõige Reformierakonnale ja IRL-ile, nad on seda võtet meie peal vähemalt kaks korda edukalt sooritanud. Keskerakonna esimehe ja riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe vahel peab olema konstruktiivne koostöö kui seda ei saavutata, siis pole meil niipea asja valitsusse ning meie ühiskondlik usaldus läheb vabalangusesse.

Meie toetus võib olla oskusliku koostööga vabalt üle 30%, kuid oleme suutelised ainult ühiselt tänast valitsust kukutama. Me ei lagune, vaid areneme, kui suudame Reformierakonnast lekitatud viiruse levikule piiri panna.

Meie riigikogu fraktsioon peab looma positiivsust, mitte lõhkuma olemasolevat. Lepime, andestame, teeme sisukat koostööd ja lööme Stenbocki maja ukse eest!

Tugeva käepigistusega,
Jaanus Karilaid Keskerakonna asesimees, erakonna juhatuse liige

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

aga kas etkari dobroo on olemas? samas, etkar murdis ju võilao uksi lahti. lasteaed.

juhei
juhei

Teisiti kui uks eest pole mõtetki meenutades ridalas toimunut.

Sass
Sass

Hääbuv erakond.

EKP
EKP

Siis kui Karilaid haapsalus oli siis käis Suklese ja Määsaluga tennist mängimas nüüd tahab neid kukutada. Huvitav, millal see mees nüüd vatetab kas siis kui Suklesele “eeskujuliku“ linna juhtimise eest preemiat maksis või praegu.

Limpa
Limpa

Hiir hüppas, kass kargas, vana karu lõi trummi. Lõi trummi lõhki, sai vaevast lahti.

irw
irw

No kesik mis kesik – aga arvutusoskus vilets . Võiks ju kokku arvutada kellega koalitsiooni pidada – arvutused näitavad vaid ühte – koos saaks vaid reffidega

uks maha! Vägivalla lubadus?
uks maha! Vägivalla lubadus?

Savisaare käepikendus Karilaid ei sobi mitte refidele. Kiusavad kõiki Simsoni pooldajaid ja üha vähem nendega koosöö kellegagi sobib. Ise kaevavad ennast sügavamale. Kisa ja loosungid on aga vägevad, võim oleks nii magus, mingid muutused on teisejärgulised.

sorts
sorts

oot-oot–see ju otsene vägivallale õhutamine ja TERVE valitsuse ,mitte ainult sokimodelli, ähvardamine!

kas K-komando lendab juba vilkurite säral ja signaalide unnates karilaidu vahistama???

maestro
maestro

Riigikukutajad – nagu Kingissepp ja lauristim
ning Uljanov

jah
jah

uuskommunistid tegid meiega sama meid EL smugeldades

trackback
Jaanus Karilaid erakonnakaaslastele: lööme Stenbocki maja ukse eest! | Raplamaa Sõnumid
[…] Jaanus Karilaid. Foto: Arvo Tarmula Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid teatas täna, et ta kandideerib riigikogu keskfraktsiooni esimeheks ja saatis erakonnakaaslastele kirja, mille Lääne Elu avaldab muutmata kujul: Head erakonnakaaslased! Keskerakonna kongress on oma otsused teinud juba neli kuud tagasi, kuid mõned, kongressi tulemust enda jaoks kaotuseks pidavad erakonnakaaslased ei suuda olukorraga ikka veel leppida. Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni juht ei tohiks üle Eesti mööda maakondi levitada negativismi ning kaotuse valust tekkinud leppimatust tänase erakonna juhi ja Keskerakonna juhatuse otsuste suhtes. Kui kõik see energia oleks suunatud viimased üheksa kuud Stenbocki majale, siis oleksime juba võimul oma programmi teostamas. Loomulikult sobib… Loe rohkem »
Anonüümne
Anonüümne

pipi

Vastik tuup!

wpDiscuz