0

Läänemaa keskerakondlased korraldavad uue aastakonverentsi

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Keskerakond (02). Tarmula

Läinud nädalal peetud aastakonverents läheb kordamisele. Arvo Tarmula foto

Keskerakonna Läänemaa piirkonna aastakonverents valis läinud laupäeval esimeheks senise juhi Jaanus Karilaiu. Et kvoorumit ei tulnud kokku, ei tohtinuks juhti valida, sest konverentsi otsused olnuks õigustühised. Konverentsil otsustati siiski, et juht valitakse, ja see, kas otsus ka pädeb, antakse Keskerakonna juhatuse otsustada.

Täna ütles Jaanus Karilaid, et juhatus tuleb kokku küll täna õhtul kell viis, aga Läänemaa aastakoosolek seal jutuks ei tule.

„Ma ei vii seda juhatuse lauale. Korraldame 18. märtsil uue aastakoosoleku,” ütles Karilaid.

Karilaid põhjendas otsust sellega, et Läänemaale erandi tegemine tekitaks segadust. Kvoorumi puudumisel on tulnud või tuleb uus aastakoosolek korraldada ka Tartu linnas, Raplamaal ja Valgamaal. Võimalik, et ka mujal, sest kõikide piirkondade aastakoosolekuid pole veel peetud.

Alla 300 liikmega piirkonnaorganisatsioonis nagu Läänemaal peab kvoorumiks olema kohal 30 protsenti, korduskoosolekul kümme protsenti liikmeid.

„Läänemaal tulnuks kvoorum kindlasti kokku, kui büroo ei oleks unustanud kutseid välja saata,” ütles Karilaid.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
vaataja
vaataja

Vaatasin just AK uudiseid ja Loone jutt meenutas küll purjus inimese juttu.

just
just

nõustun, see oli veider tõesti. Noore naise selge mõistus seal taga küll olla ei saanud.

?
?

Milline büroo?

juss
juss

leiubüroo?

wpDiscuz