11

Läänemaa aasta ema on Ingrid Danilov

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Ingrid Danilov. Foto: Arvo Tarmula

Läänemaa aasta ema 2015 aunimetuse pälvis Haapsalu kutsehariduskeskuse direktor Ingrid Danilov, kes on hooliv kolme haritud tegusa täiskasvanud lapse ema ja nelja lapselapse vanaema.

Maavanema kohusetäitja Kristel Jupits märgib oma otsuses, et Ingrid Danilovil on alati jätkunud tähelepanu ja aega lähedaste jaoks. Ta on pere kõrvalt suutnud olla tegus ametialaselt nii Haapsalu linnavolikogus kui ka Haapsalu kutsehariduskeskuses.

Aasta ema valisid Anneli Vaarpuu, Kaasi Almers, Kersti Lõhmus ja Kristel Jupits. Danilovi kandidatuuri esitasid tema lapsed, ütles Jupits.

Mullu oli Läänemaa aasta ema Vivian Hallik Haapsalust, kes on üles kasvatanud seitse edukat ja tublit last ning üle 40 aasta tegelnud Haapsalu linna alushariduse edendamisega, juhtinud kaua Vikerkaare lasteaeda.

Lääne maavalitsus andis aasta ema aunimetust välja teist korda.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ohjummel
ohjummel

Muig, tundes seda inimest veidike, siis ei ütleks küll, et ta tiitli vääriline on :S Naljanumber lausa 😀

siuts
siuts

Ema pole võimalik valida, paraku vaid tunnustada, et tal jagus aega ning tähelepanu ka lastele ja lähedastele töö kõrvalt. Muidugi pole see ju tema ettepanek, vaid laste oma, kes näitavad oma tänulikkust, et nendest on saanud haritud täiskasvanud inimesed.
Mina sellise tiitli väljaandmist üldiselt ei toeta. Pole midagi imelisemat kui väikesed lapsekäed ulatavad sulle kimbu võililli ning kohmaka karukallistuse.

Aga soovin õnne EMALE, keda pärjati aasta emaks.

Linnaelanik
Linnaelanik

Palju õnne Ingrid! Kindlasti väärt seda tiitlit.

kas
kas

tegemist oli kohalike valimistega, järgmine kord valivad juba 16 aastased

Marget+V.
Marget+V.

Hea valik, palju õnne!

Lugeja
Lugeja

Kui Daniilov oleks ikka meie linnapea küll meil oleks siis tore elu, villis viidaks vana rauda minema ja päike tõuseks hommikuti tunda aega varem ja päev algaks pioreeri koondusega.

Lugeja
Lugeja

Siret! Miks oma ettepanekut ei esitanud ja tagantjärgi targutamine pole parim tegevus!

Siret
Siret

Kindlasti mitte parim valik.

NLKP
NLKP

Ja kindlasti endiste kommnorte seast parim valik. Meil on hea ameel et me seni ajani nii ilusi kõik kokku hoima ja teineteist rarketel hetkedel toetame ja teineteist ei unusta.

blaa,+blaa,+blaa
blaa,+blaa,+blaa

Tore. Kirjaoskamatud on kommenteerima hakanud. Õpiks algul kirjutama ja seejärel tarkust näitama.

Anonüümne
Anonüümne

Väga tore! Olen nõus, see oli ilus tiitel Ingridile ja kindlasti on ta seda väärt! Väga töökas inimene, kes jõuab tegeleda ka kõige selle kõrval oma pereliikmetega! Armas kingitus emadepäevaks! 🙂

wpDiscuz