12

Tuhat läänlast sõitis laulu- ja tantsupeo proovidele

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Rahvatantsurühm WEST

Tantsupeol osaleb ka segarahvatantsurühm West. Foto: erakogu.

Täna kell 13 algavad Tallinnas XXVI laulu- ja XIX tantsupeo proovid, kus harjutavad ka Läänemaa kollektiivid.

Kokku osaleb laulu- ja tantsupeol Läänemaalt 1069 inimest. Laulu- ja Tantsupeo SA Lääne maakonna kuraatori Marju Viitmaa sõnul ootavad osalejaid ees pikad proovid. "Homme alustavad nad kell 9 hommikul ja proov kestab õhtul kella 9 välja," ütles Viitmaa.

"Tantsijad ööbivad Tõnismäe reaalkoolis ja lauljad Nõmme gümnaasiumis. Kõigis koolimajades on olemas meditsiinistaap ja turvatöötajad, seega pole lapsevanematel vaja oma laste pärast muretseda," kinnitas Viitmaa.

Täiskasvanute ja koolide rühmad on juba Tallinnas ja homme liituvad nendega 2. ja 3. klasside rühmad. Neljapäeval algavad proovid Kalevi staadionil ning reedel toimub seal laulu- ja tantsupeo peaproov.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ohooo
ohooo

seoses tantsupeoga peaks lv-st üks osakond lausa kollekt. puhkusel olema?!

ei usu
ei usu

Ei imestaks,kui seal tööajast tantsitakse,kes siis selle jaoks puhkust võtaks. Lv-s on maksumaksja raha eest kõik lubatud!

Ei noh
Ei noh

pealkiri on segane, kui tantsiad läksid täna ja lauljad neljapäeval, siis ju ei sõitnud täna tuhat läänlast Tallinnasse proovidele 🙂

Ei+noh
Ei+noh

Väike parandus- tantsijad*

veel
veel

.. ja Kalevi staadionil toimuvast laulu- ja tantsupeo peaproovist pole ka mõtet rääkida. Tantsupidu on seal küll, laulupidu aga hoopis lauluväljakul, kulla ajakirjanik.

Karin
Karin

Mida te küll sööte, et nii nutikad olete? Kogu seda üritust võib vabalt laulu- ja tantsupeoks kutsuda, midagi valet selles ei ole. Kui kellelegi jäi osalejate arv segaseks, siis saab ju Tallinnas ära käia ja inimesed üle lugeda.

Kes esineb ajakirjanikuna,
Kes esineb ajakirjanikuna,

peaks suutma edastada kontrollitud ja üheti mõistetavat teksti.

artikkel
artikkel

on väga segane. Lauljad lähevad ju alles neljapäeval.

küsimus
küsimus

Mis on segane?

taadu
taadu

On ikka jube õudsad ilmad,kuidas te julgete lapsi üldse õue lasta,veel vähem suurele peole ? Minge ja mähkige kohe vati sisse…

Anon
Anon

väga tublid

Memme
Memme

Ilmad on ikka nii jubedad. Vaesed lapsed, kuidas nad seal hakkama saavad?

wpDiscuz