Väikelinna detektiivid jõuavad teleekraanile 20. märtsil

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Väikeste detektiivide teleseiklusi saab näha alates 20. märtsist. Foto: BEC ja ETV2
Väikeste detektiivide teleseiklusi saab näha alates 20. märtsist. Foto: BEC ja ETV2

Läinud suvel Haapsalus üles võetud lastesari „Väikelinna deteketiivid” alustab oma teleelu 20. märtsil ETV2s.

Kuueosalise sarja igas osas lahendavad neli Haapsalus suvevaheaega veetvat last ühe kriminaalse ja salapärase loo. Sarja teine liin uurib Valge Daami saladust.

Sari põhineb Mihkel Ulmani kirjutatud lool “Väikelinna detektiivid”, mis võitis ETV2 välja kuulutatud lasteseriaali ideekonkursi. Režissöör on René Vilbre, operaator Haapsalust pärit Kristjan-Jaak Nuudi.

Nelja väikest detektiivi mängivad Mariann Vilbre (14), Liisa Koppel (10), Mikk Kaasik (10) ja Miikael Ainla (12), kes valiti välja 500 kandidaadi seast.

Elukutselistest näitlejatest osalevad sarjas Tambet Tuisk, Hilje Murel, Priit ja Evelin Võigemast, Ott Sepp, Ülle Kaljuste, Indrek Taalmaa ja Tarvo Sõmer.

Väikelinna detektiivide võtted olid Haapsalus mullu juulis-augustis. Kui sarjamaterjal koos, leidsid tegijad, et seda jagub ka seiklusliku lastefilmi tarvis ja nii esilinastus mullu detsembris Haapsalus täispikk film „Väikelinna detektiivid. Valge Daami saladus”.

“Väikelinna detektiivid” esimene osa on ETV2 eetris neljapäeval, 20. märtsil kell 20.00.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments