7

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon külastab Läänemaad

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Täna ja homme teeb riigikogu Reformierakonna fraktsioon väljasõidu Läänemaale, kus kohtutakse kohalike elanikega ning külastatakse ettevõtteid, koole ja spordiobjekte.

Visiidi käigus külastatakse Noarootsi gümnaasiumi, Risti põhikooli, Piirsalu külaseltsi, Österby sadamat, Koluvere hooldekodu, OÜ Lade, Uuemõisa hoolekandeküla ja Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsiooni keskust.

Tutvutakse ka Eesti kutseliste kalurite ühistu ehitatud külmhoonega, Kiltsi lennuväljaga, Haapsalu hoolekandekeskusega ja Haapsalu universaalse spordihalliga.

Visiidi teisel päeval kohtutakse Lihula vallavanem Riho Erismaaga, kes tutvustab Lõuna-Läänemaa perearstikeskuse loomise plaani.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tont.
Tont.

Koluvere hooldekodu ja oma sealsete valijate külastamisest saan veel aru. Aga milleks traumeerida neuroloogiahaigla patsiente ja arste ?? Arstide streik on ju neile suva ja raha leitakse minutipealt ESM i ja Kreeka jaoks,meil aga suletakse koole ja päästekomandosid.

ära anda küldmünt
ära anda küldmünt

kes toob raha, see tellib muusika.

kuhu
kuhu

kilekotid tuua

K.Silde
K.Silde

Kui saab süüa ja juua olen kohal. Vastasel juhul lähen metsa seenele.
Kuidagi on vaja talv üle elada…

olaf
olaf

Kas napsu ka pakutakse?

õnn
õnn

tuleb meie õuele

Andrus
Andrus

😀

wpDiscuz