30

Kaja Kallas: sõim ütleb sõimajate kohta rohkem kui sõimatava kohta

Peaminister Kaja Kallas Läänemaal omavalitsusjuhtidega kokku ei saanud, sest pidas tähtsamaks kohtumisi ettevõtjate ja kohalike inimestega. Foto: Arvo Tarmula

Peaminister Kaja Kallas Läänemaal omavalitsusjuhtidega kokku ei saanud, sest pidas tähtsamaks kohtumisi ettevõtjate ja kohalike inimestega. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalut külastanud peaminister Kaja Kallas ütles, et riigikogus toimunud sõimamine ütleb rohkem sõimaja kui sõimatava kohta, kuid teda teeb murelikuks, et suurele osale Eesti inimestest meeldib seesugune käitumine.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
SaeMees
SaeMees

Stalinit sõimatakse kaa…

Pada
Pada

KaKa rääkis ilmselt iseendast ja Rehvormist….

Kulla Kaja,
Kulla Kaja,

päriselt väää? No siis küll!

Eino
Eino

Ma ei viitsi küll tervet artiklit läbi lugeda, kuid pealkirja järgi võiks küll öelda, et see kaja kallas peab inimeste mälu tõesti haugi sarnaseks või siis loodab, et enamus riigikogu istungeid pole vaadanud. Alles hiljuti Mart Helme usaldamisel küsis seesama kaja kallas milliseid küsimusi!? Need ei olnudki solvavad või ega sõimavad? Täitsa kummaline mulje jääb ikka sellest inimesest. Keda ta tolaks küll peab? Enda valijaid vist, kellele udu ajada.

Ints
Ints

👌🏻😁

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Oleneb keda sõimata st.kui reformi siis paha paha aga kui saata tuliseid roppusid venemaa aadressi ja Putinile isiklikult nagu vägaustatud omaniku infoportaali Delfi kommentaariumis on vägagi kiiduväärt ega loksuta omanikkust peatoimetajani kedagi !
Jääb ainult oodata millal mõni riiklik autasu rinda torgatakse mida harilikult väärakate väärtuste promomise eest tehakse !

tomcat
tomcat

Tüüiline demagoogia eelmine-valitsus-on-kõiges-süüdi päikeseprintessi poolt juhtida tähelepanu ära päriselu teemadelt moraalsuse, viisakuse jms normidele. Publik kiskleb nüüd sõimamise-mittesõimamise skaalal ja printsessi käpardlikkus Eesti elu korraldamisel ei torka enam silma.

Kas
Kas

annab veel labasemaks minna…. Kasutada sellist söna tahtes olla riigi peaminister…

Vanaema
Vanaema

KK: “Maailm on üks pasameri. Mina üksik lilleke seal sees.” (Orig.Silvia Rannamaa “Kadri. Kasuema.”)

Tom naabermajast.
Tom naabermajast.

Äkki näitab sõim siiski sõimatava kohta üht ,koma, teist. Ehk on põjust materdada,proua peaminister???

Salliv Eesti
Salliv Eesti

Jah, väga paha ja paha osa Eesti rahvast – nii 50%, tuleks välja vahetada migrantide vastu Aafrikast ja mujalt kolmandatest riikidest. Siis oleks Rehvidel toetus 90%.

Äkre
Äkre

Olete eksinud arvudega. see protsent oli ~ 70%. Vaatake intervjuud S Kallasega.
Muidu kõik ok.

wpDiscuz