Martnas on 1. detsembril noorte osaluskohvik

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

 

1. detsembril koguneb noorte osaluskohvikutesse üle Eesti 1500 noort ja otsustajat, et rääkida noori puudutavatel teemadel.
 
Iga maakonna kohvikusse on oodatud vähemalt 75 noort ja 25 otsustajat – valla- ja linnavanemad,  noorsootöötajad, riigikogu liikmed, firma- ja koolijuhid. Läänemaa osaluskohvik toimub Martna põhikoolis, teatas Eesti noorteühenduste liidu pressiesindaja Karl Hallik. 
 
Räägitakse vabatahtlikkusest, noorte osalusest kohalikul tasandil, mitteformaalsest haridusest, valimisea langetamisest noorte tööhõivest ja tervisest, lisaks on iga maakonna kohvikus arutlusel konkreetselt selle maakonna noori puudutavad teemad. Teemade nimekirja ja kirjeldused leiab aadressilt kohvik.noortekogud.ee.
 
"Selle nimel, et noored naaseks tulevikus oma kodukohta, tuleb täna õigeid noortemeelseid otsuseid teha. Noored tahavad oma tuleviku osas kaasa rääkida – kutsume kõiki, nii noori kui otsustajaid, ühise laua taha. Arutamiseks on laual palju erinevaid teemasid, mille noored ise on välja valinud," lausus osaluskohvikute projektijuht Liina Rüütel.
 
Projekti veab Eesti Noorteühenduste Liit koos noorte osaluskogudega.
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments