Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 61

Haapsalu ja Lääne-Nigula jalgpallivõistkondade teisel sõpruskohtumisel pidid haapsallased tunnistama 5:2 naabrite paremust.

Haapsalu linnavalitsuse ja -volikogu ning Lääne-Nigula vallavalitsuse ja -volikogu liikmed mängisid sõpruskohtumisel kaks 20minutilist poolaega.

Lääne-Nigula läks mängu kohe juhtima ja poolajale mindi seisuga 3:1. Seejärel võttis Haapsalu võistkond appi Läänemaa jalgpalliklubi lapsed, kuid suutis teisel poolajal lüüa samuti vaid ühe värava, Lääne-Nigula seevastu kaks väravat. Mäng lõppes seisul 5:2 Lääne-Nigula kasuks.

Mängu järgselt võistlesid mõlemad omavalitsused penaltite löömisele. Selle võistluse võitis Haapsalu 8:6.

Mais toimunud esimese sõpruskohtumise võitis Haapsalu 4:1. „Kahe mängu peale on viik,” ütles Haapsalu aselinnapea Tõnu Parbus. „Tuleb kolmas ja otsustav ka teha.”

Praegu on mõttes korraldada kolmas sõpruskohtumine suvel linnastaadionil.