Haapsalu Herilased võitsid TalTechi

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu korvpallurid on liigatabelis teisel kohal. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu Herilased võitsid korvpalli Saku II liiga järjekordses mängus TalTech BS / Fenster meeskonda 71:65 ja tõusid liigatabelis teisele kohale.

Läinud neljapäeval Tallinnas peetud kohtumine oli tasavägine. Esimene veerandaeg lõppes viigiseisus 18:18. Teise veerandaja lõpuks suutsid haapsallased kolme punktiga juhtima minna ja veerandaeg lõppes tulemusega 37: 34.

Kolmandal veerandajal võtsid vastased end kokku ja juhtisid vahepeal juba kaheksa punktiga. Veerandaja lõpuks suutsid Herilased vähendada vahet kahe punktini ja veerandaeg lõppes TalTechi eduseisus 55:53.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!