Splitis võitis Lehis, Differt teine

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Katrina Lehis. Foto: Augusto Bizzi/ FIE

Nädalavahetusel Horvaatias Splitis peetud vehklemise satelliitturniiri võitis Katrina Lehis, kes finaalis alistas otsustava torkega Nelli Differti 11:10.

Teel finaali alistas Lehis 15:12 võistkonnakaaslase Irina Embrichi, Differt aga 15:7 Jaapani vehkleja Haruna Baba.

Kolmikvõidu saanud eestlannade kõrval tuli 107 sportlase seas Julia Beljajeva tuli 9. kohale, Kristina Kuusk oli 19.

Meeste arvestuses vehkles Splitis Oliver Laasik, kes sai 104 sportlase hulgas 61. koha.

Samal ajal vehklesid Ungaris Budapestis Euroopa karikasarja osavõistlusel U17 kadetid. 250 sportlase seas sai En Garde’i vehkleja Julia Trynova 22. koha. Võistkonnavõistluses saavutas Eesti naiskond koosseisus Diana Ivanova, Eliisa Kikerpill, Ksenja Pärlin ja Julia Trynova neljanda koha. Kokku startis 40 võistkonda.